reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tak tak właśnie takimi shejkami zastępuje właśnie przeważnie drugie śniadanie lub kolację. Przepraszam nie dopisalam tego.
No to świetnie. Nie jedz tylko produktów mlecznych na sniadanie bo przy cukrzycy są nie wskazane. Dużo daje też jedzenie grejpfrutow (przyspieszają metabolizm).
 
reklama
Na śniadanie przeważnie jem chleb razowy wasa z chuda wędlina. Na drugie śniadanie jem raz może dwa razy w tygodniu jogurt naturalny bio
 
@Charlotte21 ja używam tego mydełko naturalne z nanosrebrem u mnie w sumie nic nie wyszło, może być tak, że przed @ jest raczej sucho i przez to. Ja zamówiłam żel conceive Plus też do aplikowania przed stosunkiem :) jak się uda to może jutro pójdzie do lekarza jeszcze, a jak nie to nadal jest zapisany na30 maja do innego. Zobaczymy. Może jednak nie wszystko zagoilo się jeszcze jak trzeba.


@młoda1994 nie wiem czy w Niemczech jest taka możliwość ale może pójdź prywatnie? Jeśli nie masz owulki, a pęcherzyki nie pękają żeby nie zrobiły Ci sie żadne torbiel.
No w sumie racja. Zaraz po okresie też nie jest wszystko nawilżone jak potrzeba. A może faktycznie jeszcze trzeba trochę tego spreyu poużywać :) Mam nadzieję, że mężowi przejdzie, bo to na pewno duży dyskomfort, a tutaj mężczyzna w tej sytuacji ma trochę ważniejsze zadanie :) Trzymam kciuki :)
 
@młoda1994 nie napisze Ci nic innego niż @roki_1991 te trzy posiłki dziennie nie są dobrym rozwiązaniem...
Co do owulki to polecam Ci ten ovarin jak nie możesz wiesiołka. Poczytaj o tym...
Mi na owulke własnie pomogl metformax
 
@Takaja123 Moze rzeczywiście jest tak jak dziewczyny pisza, ze przed okresem i za sucho było ? Oby to było przyczyna... lub tkwi ona gdzieś głębiej?

@kb.karola90 Śliczny ten twój Antoś ❤️❤️❤️

Dziękuje dziewczyny za gratulacje, ale boje się coraz bardziej... niestety dziś mam bardzo duży sajgon w pracy i przed chwila zauważyłam, ze pojawił się śluz taki podbarwiony na kremowo :unsure: jutro wezmę chyba wolne w pracy (boje się ze jestem typem, który musi leżeć w ciąży, bo jak tylko trochę wysiłku to już coś się dzieje) a później na 15 mam lekarza, bo chciałam żeby przepisał mi duphaston i luteinę... więcej na obecna chwile nie jestem w stanie zrobić...
Noi przede wszystkim muszę sprawdzić ta betę...
 
@Takaja123 Moze rzeczywiście jest tak jak dziewczyny pisza, ze przed okresem i za sucho było ? Oby to było przyczyna... lub tkwi ona gdzieś głębiej?

@kb.karola90 Śliczny ten twój Antoś ❤❤❤

Dziękuje dziewczyny za gratulacje, ale boje się coraz bardziej... niestety dziś mam bardzo duży sajgon w pracy i przed chwila zauważyłam, ze pojawił się śluz taki podbarwiony na kremowo :unsure: jutro wezmę chyba wolne w pracy (boje się ze jestem typem, który musi leżeć w ciąży, bo jak tylko trochę wysiłku to już coś się dzieje) a później na 15 mam lekarza, bo chciałam żeby przepisał mi duphaston i luteinę... więcej na obecna chwile nie jestem w stanie zrobić...
Noi przede wszystkim muszę sprawdzić ta betę...
Możliwe że jest to przyczyna zagnieżdżającego się zarodeczka :)
 
reklama
@młoda1994 nie napisze Ci nic innego niż @roki_1991 te trzy posiłki dziennie nie są dobrym rozwiązaniem...
Co do owulki to polecam Ci ten ovarin jak nie możesz wiesiołka. Poczytaj o tym...
Mi na owulke własnie pomogl metformax
Ovarin tego tu nie ma A nie mam opcji w moim banku płacić przelewem z konta do Polski. A nie wiem które apteki wysyłają za granicę za pobraniem.
 
Do góry