reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja też uważam że to jest jedna wielka bzdura. Będę nadal jeść częściej A mniej. Owoce jem tylko rano i to nie dziennie i nie w dużych ilościach. Warzywa mam przeważnie w każdym obiedzie i na kolację. Jem 0 8:00 śniadanie o 11:00 drugie śniadanie obiad o 14:00 jakaś przekąska o 17;00 i najpóźniej o 18:30 kolacja ale częściej nie jem kolacji niż ja jem. Między posiłkami pije dużo wody oraz shejki warzywne nie jem ziemniaków nie używam zwykłego oleju tylko rzepakowy A częściej oliwę z oliwek. Powiedział mi również że dieta bez chlebowa nic mi nie da. Ehh jestem rozczarowana podejściem lekarzy do pacjentek. A mój gin sam jest gruby A mi rady daje [emoji23][emoji23]
Shejk warzywny to jest posiłek bo jest syty. Traktowany jako śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek/kolacje. Nie jako napój między posiłkami
 
reklama
Chodzę prywatnie i jak mam zapłacić 200 zl za wizytę by dostać l4 za które dostanę jakieś ok 500 zl to się mija z celem. Szukam pracy i chce wrócić od czerwca nie wyobrażam sobie siedzenia w domu.

Chciałam tylko się dowiedzieć czy wiecie co ma wpisać lekarz wystawiający l4 w systemie skoro zus nie ma nipu. Starego pracodawcę czy coś innego?
Po ustaniu stosunku pracy, lekarz wystawiając zwolnienie wpisuje numer NIP pracodawcy u którego byłaś ostatnio zatrudniona.
 
@kb.karola90 kochana Antos jest przeuroczy już skradł moje serce ❤️ cieszę się bardzo Twoim szczęściem.

@roki_1991 może pokażesz jakieś zdjęcia Wiki? :)

@młoda1994 a zrobił Ci jakieś usg?


Ja właśnie dostałam @ także zaczynam 1dc. Wczoraj nas troszkę poniosło i wszystko było dobrze, a dziś znowu mąż skarży się na pieczenie.... Jutro lekarz przyjmuje to go wyślę. Miało być już dobrze. Może za wcześnie te czułości już sama nie wiem.
 
Shejk warzywny to jest posiłek bo jest syty. Traktowany jako śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek/kolacje. Nie jako napój między posiłkami
Tak tak właśnie takimi shejkami zastępuje właśnie przeważnie drugie śniadanie lub kolację. Przepraszam nie dopisalam tego.
 
Nie zrobił bo powiedział że nie ma takiej potrzeby.
@kb.karola90 kochana Antos jest przeuroczy już skradł moje serce [emoji3590] cieszę się bardzo Twoim szczęściem.

@roki_1991 może pokażesz jakieś zdjęcia Wiki? :)

@młoda1994 a zrobił Ci jakieś usg?


Ja właśnie dostałam @ także zaczynam 1dc. Wczoraj nas troszkę poniosło i wszystko było dobrze, a dziś znowu mąż skarży się na pieczenie.... Jutro lekarz przyjmuje to go wyślę. Miało być już dobrze. Może za wcześnie te czułości już sama nie wiem.
 
@kb.karola90 kochana Antos jest przeuroczy już skradł moje serce ❤ cieszę się bardzo Twoim szczęściem.

@roki_1991 może pokażesz jakieś zdjęcia Wiki? :)

@młoda1994 a zrobił Ci jakieś usg?


Ja właśnie dostałam @ także zaczynam 1dc. Wczoraj nas troszkę poniosło i wszystko było dobrze, a dziś znowu mąż skarży się na pieczenie.... Jutro lekarz przyjmuje to go wyślę. Miało być już dobrze. Może za wcześnie te czułości już sama nie wiem.
Bardzo dziwne ... mam nadzieję, że to nie jest jakaś reakcja organizmu na stres. Może jednak u Ciebie nie gra? Może trzeba jakiś żel intymny zastosować? Ja akurat miałam często dyskomfort i pieczenie i pani doktor poleciła mi MUCOVAGIN żel w aplikatorach. No boski specyfik. Mąż nie narzeka :D jedyny dyskomfort to jest aplikacja przed stosunkiem. :) Ale super nawilża, chroni i wszystko jest przyjemniejsze :D polecam :)
 
@Charlotte21 ja używam tego mydełko naturalne z nanosrebrem u mnie w sumie nic nie wyszło, może być tak, że przed @ jest raczej sucho i przez to. Ja zamówiłam żel conceive Plus też do aplikowania przed stosunkiem :) jak się uda to może jutro pójdzie do lekarza jeszcze, a jak nie to nadal jest zapisany na30 maja do innego. Zobaczymy. Może jednak nie wszystko zagoilo się jeszcze jak trzeba.


@młoda1994 nie wiem czy w Niemczech jest taka możliwość ale może pójdź prywatnie? Jeśli nie masz owulki, a pęcherzyki nie pękają żeby nie zrobiły Ci sie żadne torbiel.
 
Ja nie wiem czy nie mam owu. Ponieważ testów owu nie robię już ponad Rok. Od kolejnego cyklu zaczynam. A objawów nie mam okoloowulacyjnych. Raczej tu nie ma prywatnie wszystko na narodowy fundusz zdrowia.
 
reklama
Do góry