reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej ☺ Wklejam zdjęcie dzisiejszego testu ... jestem w szoku, czuje niepokój, lęk, a jednocześnie ogromna radość :D
Ja wiem, ze to jeszcze bardzo wcześnie żeby się cieszyć, ze z takiego cienia może przyjść spóźniona małpa :unsure: tak jak niestety u Ciebie @Takaja123:( ale są również przypadki, ze dzidziusie się rodzą ❤ I tego póki co mam zamiar się trzymać...
Jutro powinnam dostać okres, ale nadal się nic nie zapowiada.. test powtórzę jutro rano i pójdę na betę ...
Taki plan...
Gratulacje :)
Życzę spokojnych 9 miesięcy w dwupaku :wink::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Przepraszam że się nie odzywam ale jakoś ostatnio zapominam co to telefon...tzn oodczytuje Was ale zawsze brak mi już czasu żeby coś napisać...
@Takaja123 cały czas kciuki za Ciebie mam zaciśnięte...zreszta za wszystkie z Was trzymam kciuki i często o Was myślę

Witam nowe Dziewczyny i bardzo mi przykro że musialyscie tu trafić...

@coco07 po cichutku gratuluję!!! Życzę nudnych 9 miesięcy. I pamiętaj że będzie dobrze i nie ma innej opcji!!!

Ja nadal czasem nie wierzę że Antoś jest już z nami...wczoraj śpiewałam mu kołysanki i wyłam jak bobr...uwielbiam te nasze wieczory...cycuś, przytulanie, kołysanki, bajeczki...zycze tego każdej z Was...
A Antek jest cudny...kradnie serce każdego kto go poznał. Jest taki grzeczny i uroczy :D każdego dnia dziękuję Zosi że zesłała nam Antka bo bardzo w to wierzę...
Macierzyństwo to piękna przygoda, bardzo zmienia człowieka, mam w sobie tyle spokoju no już o uczuciach nie mówiąc:)
Aaa i mamy już 5110g :D Antoś pięknie przybiera na wadze i muszę się pochwalić bo jest jarmiony tylko piersią i to napawa mnie wielka dumą :D
IMG_20190516_105905.jpg
received_330878467589029.jpeg
image000000_23.jpg
 
Cześć Dziewczyny :)
Przepraszam że się nie odzywam ale jakoś ostatnio zapominam co to telefon...tzn oodczytuje Was ale zawsze brak mi już czasu żeby coś napisać...
@Takaja123 cały czas kciuki za Ciebie mam zaciśnięte...zreszta za wszystkie z Was trzymam kciuki i często o Was myślę

Witam nowe Dziewczyny i bardzo mi przykro że musialyscie tu trafić...

@coco07 po cichutku gratuluję!!! Życzę nudnych 9 miesięcy. I pamiętaj że będzie dobrze i nie ma innej opcji!!!

Ja nadal czasem nie wierzę że Antoś jest już z nami...wczoraj śpiewałam mu kołysanki i wyłam jak bobr...uwielbiam te nasze wieczory...cycuś, przytulanie, kołysanki, bajeczki...zycze tego każdej z Was...
A Antek jest cudny...kradnie serce każdego kto go poznał. Jest taki grzeczny i uroczy :D każdego dnia dziękuję Zosi że zesłała nam Antka bo bardzo w to wierzę...
Macierzyństwo to piękna przygoda, bardzo zmienia człowieka, mam w sobie tyle spokoju no już o uczuciach nie mówiąc:)
Aaa i mamy już 5110g :D Antoś pięknie przybiera na wadze i muszę się pochwalić bo jest jarmiony tylko piersią i to napawa mnie wielka dumą :D
Zobacz załącznik 975309Zobacz załącznik 975310Zobacz załącznik 975311
Gratuluję pięknego synka :)
 
@Izulla99 właśnie wróciłam. Gin nie dostał jeszcze wyników od Endo. Ale mówiłam mu o cukrach to powiedział że żadnych tabletek mi nie da. Przepisał mi tylko na tarczyca. Pow że żeby schudnąć to trzeba stosować dietę i jeść 3 razy dziennie nie więcej mało owoców więcej warzyw. Clo też nie dostałam i monitoringu też mi nie zrobi bo powiedział że brak owu u mnie jest spowodowane moja waga ciała. Bo powiedziałam mu że podejrzewam u siebie brak owulacji. Wynik TSH mam 2.1 ft3 2.4 ft4 12.9 TRAK l anty TPO 586.8 E/ml calcitonin 2.2 wszystkie wyniki ok A podwyższone anty TPO świadczy o hashimoto. Mam brać euthyrox n150 już bez n125.
 
Hej ☺️ Wklejam zdjęcie dzisiejszego testu ... jestem w szoku, czuje niepokój, lęk, a jednocześnie ogromna radość :D
Ja wiem, ze to jeszcze bardzo wcześnie żeby się cieszyć, ze z takiego cienia może przyjść spóźniona małpa :unsure: tak jak niestety u Ciebie @Takaja123:( ale są również przypadki, ze dzidziusie się rodzą ❤️ I tego póki co mam zamiar się trzymać...
Jutro powinnam dostać okres, ale nadal się nic nie zapowiada.. test powtórzę jutro rano i pójdę na betę ...
Taki plan...
No no, gratulacje :) dawno nie było tu żadnego pozytywu! Życzę nudnych już 8 miesięcy ;)

@kb.karola90 jaki on jest cudowny i kochany :) też często płacze ze szczęścia jak tulę tą moją mają kochana istotkę. Że takie szczęście mnie spotkało..

@coco07 trzymam mocno kciuki ❤️❤️❤️ oby to było 9 nudnych miesięcy ❤️

@roki_1991 dziękuję Ci bardzo :) a co tam u Was? Jak Wiki? :)
@coco07 super wieści!! Trzymam kciuki :* ale cieszę się już Twoim małym szczęściem :)
@roki_1991 właśnie opowiadaj jak tam Twoje maleństwo? :)

U nas dobrze, dziękuję że pytacie ;) dziś druga przespana noc z rzędu. Wiki śpi od 24 do 6 rano :D mogłoby tak zostać :D
Za to w dzień jest koncert. Tylko na rękach albo przy cycu. Innej opcji nie ma. Ale jestem bardzo szczęśliwa :)
 
@Izulla99 właśnie wróciłam. Gin nie dostał jeszcze wyników od Endo. Ale mówiłam mu o cukrach to powiedział że żadnych tabletek mi nie da. Przepisał mi tylko na tarczyca. Pow że żeby schudnąć to trzeba stosować dietę i jeść 3 razy dziennie nie więcej mało owoców więcej warzyw. Clo też nie dostałam i monitoringu też mi nie zrobi bo powiedział że brak owu u mnie jest spowodowane moja waga ciała. Bo powiedziałam mu że podejrzewam u siebie brak owulacji. Wynik TSH mam 2.1 ft3 2.4 ft4 12.9 TRAK l anty TPO 586.8 E/ml calcitonin 2.2 wszystkie wyniki ok A podwyższone anty TPO świadczy o hashimoto. Mam brać euthyrox n150 już bez n125.

Wiesz co, nie będę podważac decyzji twojego lekarza, ale jedzenie 3 posiłków dziennie to bardzo głupi i zły pomysł. Powinno się jeść mniej a częściej... Owoców faktycznie mało i najlepiej do południa, dużo warzyw zawsze dobrze :) ale tych 3 posiłków to bym nie posłuchała. Ale to ja, tobie tego nie narzucam :)
 
Zawsze mozesz starac sie o swiadczenie rehabilitacyjne jak nie chcesz podejmowac pracy ja mam zamiar to zrobic w czerwcu bo powinno sie skladac ze 2 miesiace przed wykonczeniem 182 dni
A twój gin nie moze ci napisac ze np bola cie jajniki czy cus?
A juz doczytałam pewnie lekarz nie widzial by przeciw wskazań jeżeli nie czujesz sie na siłach
Chodzę prywatnie i jak mam zapłacić 200 zl za wizytę by dostać l4 za które dostanę jakieś ok 500 zl to się mija z celem. Szukam pracy i chce wrócić od czerwca nie wyobrażam sobie siedzenia w domu.

Chciałam tylko się dowiedzieć czy wiecie co ma wpisać lekarz wystawiający l4 w systemie skoro zus nie ma nipu. Starego pracodawcę czy coś innego?
 
Wiesz co, nie będę podważac decyzji twojego lekarza, ale jedzenie 3 posiłków dziennie to bardzo głupi i zły pomysł. Powinno się jeść mniej a częściej... Owoców faktycznie mało i najlepiej do południa, dużo warzyw zawsze dobrze :) ale tych 3 posiłków to bym nie posłuchała. Ale to ja, tobie tego nie narzucam :)
Ja też uważam że to jest jedna wielka bzdura. Będę nadal jeść częściej A mniej. Owoce jem tylko rano i to nie dziennie i nie w dużych ilościach. Warzywa mam przeważnie w każdym obiedzie i na kolację. Jem 0 8:00 śniadanie o 11:00 drugie śniadanie obiad o 14:00 jakaś przekąska o 17;00 i najpóźniej o 18:30 kolacja ale częściej nie jem kolacji niż ja jem. Między posiłkami pije dużo wody oraz shejki warzywne nie jem ziemniaków nie używam zwykłego oleju tylko rzepakowy A częściej oliwę z oliwek. Powiedział mi również że dieta bez chlebowa nic mi nie da. Ehh jestem rozczarowana podejściem lekarzy do pacjentek. A mój gin sam jest gruby A mi rady daje [emoji23][emoji23]
 
Hej ☺️ Wklejam zdjęcie dzisiejszego testu ... jestem w szoku, czuje niepokój, lęk, a jednocześnie ogromna radość :D
Ja wiem, ze to jeszcze bardzo wcześnie żeby się cieszyć, ze z takiego cienia może przyjść spóźniona małpa :unsure: tak jak niestety u Ciebie @Takaja123:( ale są również przypadki, ze dzidziusie się rodzą ❤️ I tego póki co mam zamiar się trzymać...
Jutro powinnam dostać okres, ale nadal się nic nie zapowiada.. test powtórzę jutro rano i pójdę na betę ...
Taki plan...
Trzymam kciuki :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Przepraszam że się nie odzywam ale jakoś ostatnio zapominam co to telefon...tzn oodczytuje Was ale zawsze brak mi już czasu żeby coś napisać...
@Takaja123 cały czas kciuki za Ciebie mam zaciśnięte...zreszta za wszystkie z Was trzymam kciuki i często o Was myślę

Witam nowe Dziewczyny i bardzo mi przykro że musialyscie tu trafić...

@coco07 po cichutku gratuluję!!! Życzę nudnych 9 miesięcy. I pamiętaj że będzie dobrze i nie ma innej opcji!!!

Ja nadal czasem nie wierzę że Antoś jest już z nami...wczoraj śpiewałam mu kołysanki i wyłam jak bobr...uwielbiam te nasze wieczory...cycuś, przytulanie, kołysanki, bajeczki...zycze tego każdej z Was...
A Antek jest cudny...kradnie serce każdego kto go poznał. Jest taki grzeczny i uroczy :D każdego dnia dziękuję Zosi że zesłała nam Antka bo bardzo w to wierzę...
Macierzyństwo to piękna przygoda, bardzo zmienia człowieka, mam w sobie tyle spokoju no już o uczuciach nie mówiąc:)
Aaa i mamy już 5110g :D Antoś pięknie przybiera na wadze i muszę się pochwalić bo jest jarmiony tylko piersią i to napawa mnie wielka dumą :D
Zobacz załącznik 975309Zobacz załącznik 975310Zobacz załącznik 975311
Ale słodziak :*
 
Do góry