reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jeśli masz wysokie TSH to jak najszybciej do Endo i zwiększyć dawkę leku.
Staram się podchodzić na spokojnie, zważywszy, że mam za wysokie tsh i jeszcze muszę się umówić na wlew i sprawdzić przyrost.
Zobaczcie dziewczyny jak to jest. Najpierw chcemy zobaczyć dwie kreski, potem aby beta była wysoka, potem aby był przyrost, potem aby badania dobrze wyszły. Ciągle strach ! Ale wy doskonale to znacie. Każda z nas już straciła chociaż jednego Malucha :(
 
reklama
@młoda1994 Sama zwiększę na razie, bo miałam kiedyś zalecenia od innego endokrynologa o ile się zwięszka dawkę, dopóki się nie umówię na wizytę, bo dodzwonić się nie mogę do mojej obecnej endokrynolog. :/ wiem, że tsh za wysokie, w poprzedniej ciąży dokładnie to samo miałam i wrzuciła mi od razu euthyrox 100
A u Ciebie jak sytuacja obecnie :*
 
Tak naprawdę spóźnia mi się 1 dzień, ale 3 dni przed miesiączką już na teście wyszła blada kreska. :)
To bardzo ładna beta jak na dzień po @ [emoji4]
Powtórz sobie po 2 dniach i spokojnie czekaj na wizytę. Jesteś na lekach, wiesz co było nie tak i będzie dobrze [emoji3590]
 
@młoda1994 Sama zwiększę na razie, bo miałam kiedyś zalecenia od innego endokrynologa o ile się zwięszka dawkę, dopóki się nie umówię na wizytę, bo dodzwonić się nie mogę do mojej obecnej endokrynolog. :/ wiem, że tsh za wysokie, w poprzedniej ciąży dokładnie to samo miałam i wrzuciła mi od razu euthyrox 100
A u Ciebie jak sytuacja obecnie :*
Staramy się nadal. Ciągle nic. Już bliżej wizyt u Endo poznam wyniki hormonalne i zapytam od razu o skierowanie na badanie nasienia. 10 maja rejestruje się do gin i będę z gin rozmawiała na temat monitoringu i hsg. Endo pod że jak któreś testy hormonalne wyjdą zle to zadzwoni ale nie dzwonił więc wnioskuje że wyniki są Ok ale nie uwierzę dopóki nie zobaczę. Już taka jestem.
 
Staramy się nadal. Ciągle nic. Już bliżej wizyt u Endo poznam wyniki hormonalne i zapytam od razu o skierowanie na badanie nasienia. 10 maja rejestruje się do gin i będę z gin rozmawiała na temat monitoringu i hsg. Endo pod że jak któreś testy hormonalne wyjdą zle to zadzwoni ale nie dzwonił więc wnioskuje że wyniki są Ok ale nie uwierzę dopóki nie zobaczę. Już taka jestem.
Mam tak samo. Muszę zobaczyć i dopytać 3 razy czy aby na pewno coś jest nie tak. Nawet z jednym endo się wykłócałam, że wynik TSH 2.0 nie jest dobry do starań i chciałam większą dawkę (prawie się na mnie obraziła) :) Badanie nasienia warto zrobić. Pomimo, że mój mąż miał badania w miarę ok, w dwóch klinikach mówili, że nie ma się o co przyczepić, to zaszłam w pierwsza ciąże (straciłam ją w 10 tc w styczniu tego roku) dopiero kiedy zaczął się leczyć na IO. Trzymam kciuki. Każdej z nas czasem brakuje sił, ale wierze w każdą z Was! Wasze historie i wsparcie dawały mi siłę do walki po przepłakanych nocach.
 
Ostatnio koleżanka słysząc o moich problemach z krzepnięciem pytała czemu nie biorę zastrzyków. Myślałam, że skoro wysoka hemoglobina to dobrze.. Dziś odebrałam wyniki ze szpitala, co prawda nie rano na czczo ale to chyba nie ważne w tym przypadku. Wyniki są złe.. I znów strach że stracę ciążę..
Czas protrombinowy 10 sek; INR 0,96 Wskaźnik protrombinowy 101%
 
Ja miałam taki etap w życiu że płakałam całymi nocami i dniami ciągle. Teraz już tak nie mam ale z każdym nie udanym cyklem mam ochotę rzucić to wszystko uciec i z nikim nie rozmawiać A przede wszystkim tracę nadzieję że kiedyś zostanę mama. Tak jak wspominałam parę dni temu mój mąż jak się poznaliśmy to powiedział że chce mieć czwórkę dzieci A Tym samym ja nie potrafię urodzić mu nawet jednego dziecka A co dopiero mówić o czwórce. Ehh szkoda słów. [emoji26]
Mam tak samo. Muszę zobaczyć i dopytać 3 razy czy aby na pewno coś jest nie tak. Nawet z jednym endo się wykłócałam, że wynik TSH 2.0 nie jest dobry do starań i chciałam większą dawkę (prawie się na mnie obraziła) :) Badanie nasienia warto zrobić. Pomimo, że mój mąż miał badania w miarę ok, w dwóch klinikach mówili, że nie ma się o co przyczepić, to zaszłam w pierwsza ciąże (straciłam ją w 10 tc w styczniu tego roku) dopiero kiedy zaczął się leczyć na IO. Trzymam kciuki. Każdej z nas czasem brakuje sił, ale wierze w każdą z Was! Wasze historie i wsparcie dawały mi siłę do walki po przepłakanych nocach.
 
reklama
Ostatnio koleżanka słysząc o moich problemach z krzepnięciem pytała czemu nie biorę zastrzyków. Myślałam, że skoro wysoka hemoglobina to dobrze.. Dziś odebrałam wyniki ze szpitala, co prawda nie rano na czczo ale to chyba nie ważne w tym przypadku. Wyniki są złe.. I znów strach że stracę ciążę..
Czas protrombinowy 10 sek; INR 0,96 Wskaźnik protrombinowy 101%
Chciałabym pomóc, ale nie robiłam tych badań i nie znam się na tym. Mam nadzieję, ze któraś z dziewczyn się zna i cię wesprze :*
 
Do góry