reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny chyba już pytałam, ale zapytam jeszcze raz, jak szybko dostaliście miesiączkę po ciąży biochemicznej?
Lekarz mówił mi że to plamienie od razu powinno przejść w okres w ciągu kilku dni. Jak to u Was było?
 
reklama
@Mustbe ciężko powiedzieć. Możesz powtórzyć jeszcze betę. Ja miałam 11.9 na drugi dzień 5,3 dzień później jeszcze nie było okresu, a 4 dnia już dostałam z rana. To jednak po 4 dniach,a nie po3
 
Ja w piątek miałam betę 54,1 w poniedziałek już tylko 19 a w czwartek dostałam krwawienie.
 
Mogę się chwalić :)
Tyle, że i tak się martwię, nie wiem czy tygodnie są liczone tutaj od owulacji? Czyli wiek ciąży? Bo wtedy byłoby fajnie, ale jak od ostatniej miesiączki to nie bardzo !
 

Załączniki

  • Przechwytywanie1.PNG
    Przechwytywanie1.PNG
    12,3 KB · Wyświetleń: 79
Kiedy powinnaś dostać miesiączkę?
Wg mnie bardzo dobrze wyszło ciesz się Kochana:)

Mogę się chwalić :)
Tyle, że i tak się martwię, nie wiem czy tygodnie są liczone tutaj od owulacji? Czyli wiek ciąży? Bo wtedy byłoby fajnie, ale jak od ostatniej miesiączki to nie bardzo !
 
Mogę się chwalić :)
Tyle, że i tak się martwię, nie wiem czy tygodnie są liczone tutaj od owulacji? Czyli wiek ciąży? Bo wtedy byłoby fajnie, ale jak od ostatniej miesiączki to nie bardzo !
Ile Ci się spóźnia? Ja poszłam tydzień po @ na betę i miałam 1000 [emoji4] A wszystko jest ok.

No i gratulacje [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
reklama
Mogę się chwalić :)
Tyle, że i tak się martwię, nie wiem czy tygodnie są liczone tutaj od owulacji? Czyli wiek ciąży? Bo wtedy byłoby fajnie, ale jak od ostatniej miesiączki to nie bardzo !
Idź za dwa dni powtórz, najważniejsze czy dobrze rosnie bo może trochę późniejsza ciąża byc niz myślałaś. Trzymam kciuki [emoji173]
 
Do góry