reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Powinnam dostać wczoraj :) ale dodatni wynik na teście miałam już w środę. Ale tutaj wydaje mi się, że jest liczone od zapłodnienia :) Bo tak naprawdę nie ma hormonu w 1 tygodniu ciąży bo jej jeszcze nawet nie ma. Są dwa sposoby obliczania długości ciązy :) ale w poprzedniej ciąży w tym samym dniu cyklu miałam wynik lekko powyżej 300. :) mam nadzieję, ze będzie dobrze ...
 
reklama
Napisałam do Laboratorium:
Konsultant ŚLA:1:01 PM
Wynik liczy się od kontaktu seksualnego w którym mogło dojść do zapłodnienia.
Czyli wynik powinien być dobry na ten czas :) teraz tylko przyrost. Ale jest strachu i stresu przy ciąży! Aż mi się ręce trzęsą czy będzie wszystko ok...
 
Dzięki dziewczyny, mam nadzieję, dużą OGROMNĄ nadzieję, że będzie ok. Trzymam też za Was kciuki, aby każdej z nas się udało. Ja nadal nie wierzę i nie daje sobie przyzwolenia na szczęście. Dzięki za wsparcie :-D
 
Nie popadaj w wielka euforię, przyjmij to na spokojnie, ciesz się po cichutku a maleństwo niech rośnie zdrowe
Dzięki dziewczyny, mam nadzieję, dużą OGROMNĄ nadzieję, że będzie ok. Trzymam też za Was kciuki, aby każdej z nas się udało. Ja nadal nie wierzę i nie daje sobie przyzwolenia na szczęście. Dzięki za wsparcie :-D
 
Nie popadaj w wielka euforię, przyjmij to na spokojnie, ciesz się po cichutku a maleństwo niech rośnie zdrowe
Staram się podchodzić na spokojnie, zważywszy, że mam za wysokie tsh i jeszcze muszę się umówić na wlew i sprawdzić przyrost.
Zobaczcie dziewczyny jak to jest. Najpierw chcemy zobaczyć dwie kreski, potem aby beta była wysoka, potem aby był przyrost, potem aby badania dobrze wyszły. Ciągle strach ! Ale wy doskonale to znacie. Każda z nas już straciła chociaż jednego Malucha :(
 
reklama
Staram się podchodzić na spokojnie, zważywszy, że mam za wysokie tsh i jeszcze muszę się umówić na wlew i sprawdzić przyrost.
Zobaczcie dziewczyny jak to jest. Najpierw chcemy zobaczyć dwie kreski, potem aby beta była wysoka, potem aby był przyrost, potem aby badania dobrze wyszły. Ciągle strach ! Ale wy doskonale to znacie. Każda z nas już straciła chociaż jednego Malucha :(
Mam ogromną nadzieję, że tym razem Ci się uda :* przyda się więcej szczęścia w tym naszym wspólnym nieszczęściu :)
 
Do góry