reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Będzie dobrze [emoji3590] z czasem będzie lepiej. Wiadomo zawsze w sercu będą nasze aniołki.
Dobrze, że wszystko poszło dobrze i szybko.
Tak w sercu zawsze beda nasze aniolki. Tym bardziej ze to pierwsze byloby dzieciatko prawie po 3,5 roku staran. Za 2 tyg wynik histopatologiczny. To tam bedzie podana przyczyna ?
 
reklama
O 8.00 rano zostalam przyjęta na oddział o 12.00 jedne globulki poronne i 16.00 kolejne a ze nie jadlam nic to o 20.00 zrobili mi zabieg. Inaczej pewnie bym miała rano a tak o 22 bylam w domu. Wszystko wyszlo w calosci. Szyjka byla caly czas tak mocno zwarta ze wcześniej nie mogli zrobić zabiegu. Sie nie dziwie bo nie chcialam aby ciaza sie tak zakonczyla :( . Przykro mi bardzo ze obumarla choc ciagle liczylam na cud ale widocznie tak musialo byc. Dziekuje za wsparcie.
Kochana przytulam [emoji3525][emoji3525] Żadna kobieta nie powinna tego przechodzić [emoji3525][emoji3525][emoji3525]
 
@Dzoana88 ja to bardzo angazowalam jak robiłam te paski i sama sobie zrobiłam "na złość" :) teraz odpuszczę. Albo po prostu z mężem nie będę rozmawiać o tym.

@Ijusz przytulam mocno kochana ❤️ raczej wyniki histopat nic konkretnego Ci nie powiedza, potwierdza tylko że była ciaza.
 
Tak w sercu zawsze beda nasze aniolki. Tym bardziej ze to pierwsze byloby dzieciatko prawie po 3,5 roku staran. Za 2 tyg wynik histopatologiczny. To tam bedzie podana przyczyna ?
Ja dokładnie się na tym nie znam. Mi w szpitalu nic nie powiedzieli. Dziewczyny tutaj na forum mówiły mi, że z tego wyniku raczej nic się nie dowiemy. Najlepiej byłoby wykonać badania, ale niestety prywatnie, bo przy pierwszym poronieniu się nie należą. Tutaj dziewczyny zalecają zrobić badania na zespół antyfosfolipidowy, tylko trzeba zrobić te badania max do 6 tygodni po poronieniu. Ja zrobię sobie te badania dla świętego spokoju. Dziewczyny na pewno lepiej Ci to wyjaśnią.
 
@Ijusz kochana jeśli chcesz porobić badania i poszukać przyczyny to możesz zrobić Antykoagulant toczniowy, tarczyca pełna, cytomegalie, toksoplazmoze, listeriozę, zespół antyfosfolipidowy. Ja robiłam te badania zaraz po poronieniu. Wiedziałam, że póki nie znajdę przyczyny nie będę spać spokojnie,a nie chciałam przechodzić przez to drugi raz. W tych badaniach wyszło mi wszystko dobrze i zdecydowałam się na badanie trombofilii i tam znalazłam dwie nieprawidłowe mutacje teraz na wypadek ciąży jestem obstawiona lekami
 
O 8.00 rano zostalam przyjęta na oddział o 12.00 jedne globulki poronne i 16.00 kolejne a ze nie jadlam nic to o 20.00 zrobili mi zabieg. Inaczej pewnie bym miała rano a tak o 22 bylam w domu. Wszystko wyszlo w calosci. Szyjka byla caly czas tak mocno zwarta ze wcześniej nie mogli zrobić zabiegu. Sie nie dziwie bo nie chcialam aby ciaza sie tak zakonczyla :( . Przykro mi bardzo ze obumarla choc ciagle liczylam na cud ale widocznie tak musialo byc. Dziekuje za wsparcie.
Dobrze, że masz już to za sobą i jesteś w domu, dla mnie pobyt w szpitalu był ciężki, też chciałam jak najszybciej do domu,do męża. Jeszcze zaświeci słońce dla Ciebie zobaczysz :*
 
Tak w sercu zawsze beda nasze aniolki. Tym bardziej ze to pierwsze byloby dzieciatko prawie po 3,5 roku staran. Za 2 tyg wynik histopatologiczny. To tam bedzie podana przyczyna ?

Kochana, dobrze że już masz to za sobą, bo najgorsze to takie czekanie właśnie aż się coś zacznie dziać albo jak zrobią zabieg.
Co do wyniku histpat on tylko stwierdzi że była ciąża i praktycznie nic poza tym. Nie ma tam przyczyny. Trzymaj się. Teraz będzie tylko lepiej, zobaczysz :)
 
Kochana, dobrze że już masz to za sobą, bo najgorsze to takie czekanie właśnie aż się coś zacznie dziać albo jak zrobią zabieg.
Co do wyniku histpat on tylko stwierdzi że była ciąża i praktycznie nic poza tym. Nie ma tam przyczyny. Trzymaj się. Teraz będzie tylko lepiej, zobaczysz :)
Dziekuje.
 
@Ijusz Dobrze, ze masz to już za sobą kochana :( czas troszkę leczy rany... jeszcze będzie dobrze ❤
A wynik hist-pat powie ci czy to nie był zasniad...może gdybys zleciła badania genetyczne płodu, to byś się czegoś dowiedziała. Ale to tez są chyba płatne badania :unsure:
 
reklama
Do góry