reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
No to ja już się zgubiłam. Opakowanie na którym leży wykonany test jest napisane i pokazane że test pozytywny uznaje się jak są dwie kreski tego samego koloru lub testową jest ciemniejsze od kontrolnej A test negatywny uznaje się wtedy kiedy kreska testową jest jaśniejsza od kontrolnej lub kiedy pojawia sie tylko kreska kontrolna też test negatywny. Ja robiąc testy owu i patrząc na kreskę testujaca była jaśniejsza od kontrolnej zawsze uznawalam jako test negatywny czyli nie ma skoku LH jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.
 
@Pietruszka29 miałam zadać to samo pytanie co @Lu_cy ja właśnie dzięki @Lu_cy odkryłam dlaczego mi to tsh tak podskoczylo. Odstawilam prenatal uno i po 2 tyg tsh wróciło do normy :)

@Ijusz kochana jak tam się trzymasz? Cały dzień o Tobie myślę i przeżywam to razem z Tobą.

U mnie również było odwrotnie tak jak u @roki_1991 zabim zaczęłam brać prenatal uno miałam tsh 2.8 a po 5 miesiącach suplementacji miałam 2.2 może nie za dużo spadło, ale spadło..
Teraz już ponad miesiąc biorę euthyrox 25 i jestem baaaardzo ciekawa ile mam teraz.. niby lekarka która mi to przepisała, mówiła ze tak szybko nie zadziała i żebym sprawdziła gdzieś za 2-3 miesiące, ale na pewno tyle nie wytrzymam i po świętach pojadę zbadać... apropo jodu, tez mi coś mówiła ale na smierć zapomniałam, bo sądziłam ze umówię się do tego endokrynologa i on mi już rzetelnych rad udzieli, wiec mało co ja słuchałam. Ale czasu wiecznie brak, do tego jeżdżenie po innych lekarzach i tak zleciało :oops:

@Dzoana88 Mi tez się wydaje ze może być jeszcze ciemniejsza ta kreska, wiec zrób tez jutro ;) a i tak działajcie :p
 
reklama
Do góry