reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Moja koleżanka ma nadczynność tarczycy i ona musiała brać jod A ja mam niedoczynność tarczycy hashimoto i ja nie mogę brać jodu i mam bardzo mało solic potrawy bo sól też zawiera jod. I powiedziała mi że w żadnym wypadku na wakacje się nie wybierać nad morze ponieważ tam też jest jod. Więc tak naprawdę nie wiem od czego to zależy. Jednym karzą brać jod przy niedoczynności A drugim zabraniają za wszelką cenę. Dlatego ja kwas foliowy za wszelką cenę kupuje bez jodu ale z witaminą d3 oraz z witaminą b12.
 
reklama
Moja koleżanka ma nadczynność tarczycy i ona musiała brać jod A ja mam niedoczynność tarczycy hashimoto i ja nie mogę brać jodu i mam bardzo mało solic potrawy bo sól też zawiera jod. I powiedziała mi że w żadnym wypadku na wakacje się nie wybierać nad morze ponieważ tam też jest jod. Więc tak naprawdę nie wiem od czego to zależy. Jednym karzą brać jod przy niedoczynności A drugim zabraniają za wszelką cenę. Dlatego ja kwas foliowy za wszelką cenę kupuje bez jodu ale z witaminą d3 oraz z witaminą b12.

Jak masz hashi to się nie dziwię że kazali unikać jodu. Tu się zgadzam w100%
 
No dlatego staram się odstawić nawet solenie potraw. Wyniki z TSH miałam robione 21 marca lekarz nie dzwonił więc musiały wyjść w porządku. Bynajmniej mam taką nadzieję. Może klimat Niemiecki na mnie zadziałał na duży plus[emoji23] tak się zawsze pocieszam jak wspomnę sobie z przed roku wyniki.
 
Myślicie że to "ten" ? Hehe czy jeszcze może być ciemniej :-D kurde nie znam się na tych owu
20190418_222438.jpg
 
Myślicie że to "ten" ? Hehe czy jeszcze może być ciemniej :-D kurde nie znam się na tych owu Zobacz załącznik 963867
Możecie działać. Ale mi się wydaje że kreska testową jest jeszcze jaśniejsza od kontrolnej A musi być tego samego koloru lub mocniejsza. Ale Przytulanki co dwa dni i może wam się udać. Trzymam kciuki mocno[emoji110][emoji110]
 
reklama
No to jak są co dwa dni to nie ma opcji żeby owulacje przeoczyć chyba że jej nie będzie w tym cyklu A myślałaś nad monitoringiem owulacji? To ci na 100% potwierdzi czy owulka była czy nie.
 
Do góry