reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Widać. Sorki za głupie pytania. Nigdy nie zamawiałam badań przez internet i tak zastanawiam się na ile te ceny są rzeczywiste, ale chyba takie powinny być. Kupowalas przez neta i z tym szałas do laboratorium?
Bo tu w diagnostyce ceny o połowę mniejsze niż chcieli przy klinice. I to mnie zaciekawiło.
Bo diagnostyka ma monopol na cały kraj prawie.. Nie kupowałam nigdy przez neta, miałam tylko 5% zniżki z kartą stałego klienta. Ale wiem że dziewczyny z tego wątku, albo naszego kupowały. Możesz napisać do nich maila lub zadzwonić na infolinię czy w każdym labie możesz to zrealizować. Te badania sporo kosztują, więc w sumie każda oszczędność jest dobra.
 
reklama
Bo diagnostyka ma monopol na cały kraj prawie.. Nie kupowałam nigdy przez neta, miałam tylko 5% zniżki z kartą stałego klienta. Ale wiem że dziewczyny z tego wątku, albo naszego kupowały. Możesz napisać do nich maila lub zadzwonić na infolinię czy w każdym labie możesz to zrealizować. Te badania sporo kosztują, więc w sumie każda oszczędność jest dobra.
Na stronie wybrałam laboratorium, poszukałam badań, wrzuciłam do koszyka i mogłam zapłacić. Dalej nie wiem jak to wygląda. Jutro zadzwonię. Ale tu wyszło mi za 4 badania 180 zł a tam 360 zł. To trochę różnica
 
Na stronie wybrałam laboratorium, poszukałam badań, wrzuciłam do koszyka i mogłam zapłacić. Dalej nie wiem jak to wygląda. Jutro zadzwonię. Ale tu wyszło mi za 4 badania 180 zł a tam 360 zł. To trochę różnica
To jest możliwe, zależy jakie badanie. Jak jest duże laboratorium to zniżki też są większe :-)
 
reklama
Dziewczyny odebralam przed chwila wyniki. Morfologia ok, tsh 3,48. Ostatnie badania tsh w polowie lutego 1,94. Jestem zalamana tym wynikiem, juz sie umowilam do endokrynologa. Nie wiem, dlaczego mam takie skoki. Nawet w ciazy mialam 3,14. Czy to mozliwe, ze przez stres i nieregularne odzywianie? Dodajcie otuchy.
 
Do góry