reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@justyndziuk czytam to co napisałaś i niewierze to jest jakiś żart.... Jak tak można podejść do pacjentki i w taki sposób przekażac informacje... Jaki to szpital? Jakoś zalahodzili sytuację? Ktoś rozmawiał z tą dziewczyną? Masakra...
Ja jak trafiłam do szpitala to i lekarz i położne mieli serce na dłoni i rozmawiali ze mną, lekarz zabrał mnie do gabinetu tam też rozmawiał nawet przy rejestracji kobiety były do rany przyloz. A tu takie coś.... Nie sądziłam, że tak może być w szpitalu...

@młoda1994 badanie na trombofilie m. In. robione jest z próbek sliny

@Niepatrzwstecz mi też wydaje się, że to implantacja. Podziwiam Cię za cierpliwość no ja juz pewnie lecialabym na betę żeby wiedzieć na czym stoję.
Polecialabym ale nie jestem pewna czy ta kreska napewno tam była [emoji1787][emoji1787]
 
reklama
@justyndziuk czytam to co napisałaś i niewierze to jest jakiś żart.... Jak tak można podejść do pacjentki i w taki sposób przekażac informacje... Jaki to szpital? Jakoś zalahodzili sytuację? Ktoś rozmawiał z tą dziewczyną? Masakra...
Ja jak trafiłam do szpitala to i lekarz i położne mieli serce na dłoni i rozmawiali ze mną, lekarz zabrał mnie do gabinetu tam też rozmawiał nawet przy rejestracji kobiety były do rany przyloz. A tu takie coś.... Nie sądziłam, że tak może być w szpitalu...

@młoda1994 badanie na trombofilie m. In. robione jest z próbek śliny jeśli idziesz na to badanie to powinnaś miec napisane na skierowanie co to za badanie

@Niepatrzwstecz mi też wydaje się, że to implantacja. Podziwiam Cię za cierpliwość no ja juz pewnie lecialabym na betę żeby wiedzieć na czym stoję.
Wlasnie tu nie dostaje skierowania na badania. Jadę jutro do przychodni tam już jest wypisane skierowanie przez Endo tutaj pacjentki nie dostają skierowania na badania do domu. Bynajmniej w moim mieście. Otrzymałam coś takiego białego w próbowce i mam to rzuć 2-3 minuty o 23;00 i po tym włożyć to spowrotem do tej probówki i włożyć do lodówki i po tym lyknac dwie tabletki kortyzolu.
 
@justyndziuk nie wierzę że w taki sposób można komuś przekazać taka informację. To już nawet nie jest brak taktu ale totalna znieczulica... Dziewczyna w szoku więc na pewno nie złoży żadnej skargi i dalej takie zachowania będą miały miejsce... No po prostu totalny dramat
@Niepatrzwstecz to rano jak się obudze chce tu widzieć pięknie zdjęcie jutrzejszego dwukreskowego testu :)
 
reklama
Do góry