reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Oczywiście. Prezerwatywa zawsze może pęknąć, ale jak sprawdzacie czy prezerwatywa jest cała nie ma dziurek lub twój partner założy dwie na wszelki wypadek to myślę że są małe szanse. Żadna antykoncepcja nie daje 100% szansy że nie zajdziesz w ciążę.
 
Boże jestem przerażona jaka znieczulica panuje w tym szpitalu.
Wczoraj trafiłam do szpitala, zajmuje sale z trzema dziewczynami. Jedna z nich trafiła z krwawieniem, rano pobrali jej krew na betę.
Dosłownie przed chwila weszła lekarka i z tekstem do niej:
„ no już jest po ciąży, może Pani iść do domu” i wyszła.
Dziewczyna w ryk, ja się zaczęłam trząść. Tak się przekazuje wieści o stracie dziecka?! Nie mogę wyjść z szoku!!


Ja tez jestem w szoku, jak to przeczytałam ! :szok: Masakra jakaś

@Niepatrzwstecz Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła✊✊ ja tez miałam krwawienie kilka dni przed @ i okazało się, ze to chyba implantacja bo małpa już nie przyszła ... Oby tak było u ciebie :)
 
Dziewczyny mam pytanie. Może orientujecie się jakie badania mogą być robione z próbki śliny? Będę wdzięczna za jakieś odpowiedzi.
 
Ok dziękuję bardzo. W Polsce mi takich badań nie robili i jestem trochę zielona. Jutro właśnie jadę na te badania ze śliny i z kortyzolu.
 
reklama
@justyndziuk czytam to co napisałaś i niewierze to jest jakiś żart.... Jak tak można podejść do pacjentki i w taki sposób przekażac informacje... Jaki to szpital? Jakoś zalahodzili sytuację? Ktoś rozmawiał z tą dziewczyną? Masakra...
Ja jak trafiłam do szpitala to i lekarz i położne mieli serce na dłoni i rozmawiali ze mną, lekarz zabrał mnie do gabinetu tam też rozmawiał nawet przy rejestracji kobiety były do rany przyloz. A tu takie coś.... Nie sądziłam, że tak może być w szpitalu...

@młoda1994 badanie na trombofilie m. In. robione jest z próbek śliny jeśli idziesz na to badanie to powinnaś miec napisane na skierowanie co to za badanie

@Niepatrzwstecz mi też wydaje się, że to implantacja. Podziwiam Cię za cierpliwość no ja juz pewnie lecialabym na betę żeby wiedzieć na czym stoję.
 
Do góry