reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@młoda1994 rozumiem. Ja pierwszy raz słyszę o takim badaniu więc nie pomogę. Pewnie dopytywalabym o więcej szczegółów na temat tego badania żeby wiedzieć. Możesz próbować poszukać czegoś w internecie na temat tego badania może coś znajdziesz. Jeśli to badanie hormonalne to raczej nie na trombofilie :)

@Niepatrzwstecz nie dziwię się :D trzymam kciuki żebys jutto wrzuciła zdjęcie pięknego pozytywnego testu :) albo biegnij na betę jeszcze dziś :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
@młoda1994 rozumiem. Ja pierwszy raz słyszę o takim badaniu więc nie pomogę. Pewnie dopytywalabym o więcej szczegółów na temat tego badania żeby wiedzieć. Możesz próbować poszukać czegoś w internecie na temat tego badania może coś znajdziesz.

@Niepatrzwstecz nie dziwię się :D trzymam kciuki żebys jutto wrzuciła zdjęcie pięknego pozytywnego testu :) albo biegnij na betę jeszcze dziś :D
Niedługo do pracy wychodzę [emoji849]
 
@młoda1994 rozumiem. Ja pierwszy raz słyszę o takim badaniu więc nie pomogę. Pewnie dopytywalabym o więcej szczegółów na temat tego badania żeby wiedzieć. Możesz próbować poszukać czegoś w internecie na temat tego badania może coś znajdziesz.

@Niepatrzwstecz nie dziwię się :D trzymam kciuki żebys jutto wrzuciła zdjęcie pięknego pozytywnego testu :) albo biegnij na betę jeszcze dziś :D
Czytałam to wyszło mi że badania to testosteron progesteron estradiol i takie jedno dziwne. Ale jutro napewno zapytam się co to są za badania i będę wiedziała wszystko. Mam nadzieję, że w końcu wszystko wyjdzie dlaczego tak się u mnie dzieje. Też bym chciała już na teście zobaczyć dwie wyraźne kreseczki. W tym cyklu zaczęłam sposób co dwa dni. Jeżeli nic nie będzie to tak jak wcześniej wspominałam spróbuję testy owulacyjne.
 
Niestety dzisiaj nie mogę nic nie powiedzieć na temat jutrzejszych badań ponieważ nic nie wiem i jestem zielona. Ale dam znać jutro co to za badania mi robili.
 
@Niepatrzwstecz Ale u mnie tez nie trwało to jeden dzień. Ja miałam kilka dni przed @ po stosunku sporo krwi później małe plamienie, na 3 dzień było tez krwawienie podczas parcia w toalecie i znowu plamienie. Także trwało to kilka dni.. a na dzień przed spodziewana @ wszystko ustąpiło i połasił się sam mleczny śluz i @ kolejnego dnia juz nie przyszła ;)
Nie chce ci robić nadzieji, ale tak właśnie u mnie było ... mało tego byłam nawet u gina w trakcie tych krwawień i powiedziała mi ze okres się już zbliża bo endometrium grube (rozumiem ze miała prawo na tak wczesnym etapie jeszcze nic nie zobaczyć) No ale okazało się ze jestem w ciąży;)
Jeśli jesteś cierpliwa poczekaj jeszcze dzień lub dwa i coś powinno się wyklarować ;) a jak nie, to idź jutro rano przed praca na betę :D
 
@Niepatrzwstecz Ale u mnie tez nie trwało to jeden dzień. Ja miałam kilka dni przed @ po stosunku sporo krwi później małe plamienie, na 3 dzień było tez krwawienie podczas parcia w toalecie i znowu plamienie. Także trwało to kilka dni.. a na dzień przed spodziewana @ wszystko ustąpiło i połasił się sam mleczny śluz i @ kolejnego dnia juz nie przyszła ;)
Nie chce ci robić nadzieji, ale tak właśnie u mnie było ... mało tego byłam nawet u gina w trakcie tych krwawień i powiedziała mi ze okres się już zbliża bo endometrium grube (rozumiem ze miała prawo na tak wczesnym etapie jeszcze nic nie zobaczyć) No ale okazało się ze jestem w ciąży;)
Jeśli jesteś cierpliwa poczekaj jeszcze dzień lub dwa i coś powinno się wyklarować ;) a jak nie, to idź jutro rano przed praca na betę :D
Nie nastawiam się ale nadzieja się tli...
 
Oczywiście. Prezerwatywa zawsze może pęknąć, ale jak sprawdzacie czy prezerwatywa jest cała nie ma dziurek lub twój partner założy dwie na wszelki wypadek to myślę że są małe szanse. Żadna antykoncepcja nie daje 100% szansy że nie zajdziesz w ciążę.
Dwie prezerwatywy na raz ? [emoji33][emoji33][emoji33]
 
reklama
Do góry