reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@justyndziuk dobrze ze szybko zareagowalas i pojechałas do szpitala. I dobrze ze jakiś lekarz widząc ta szyjke chce zakładać szew :) lez, odpoczywaj, nie stresuj malucha ;) wiem że ciężko tak leżeć plackiem, ale to dla dobra synka, także wiem że dasz radę! :)
@Niepatrzwstecz powtórz jutro test to zobaczysz co tam :) trzymam kciuki
@ivvonka że ci się chciało w ciąży o ćwiczeniach myśleć :p ja obecnie myślę tylko o tym jak zmienić pozycje leżącą żeby nic nie bolało :p
 
reklama
@justyndziuk dobrze ze szybko zareagowalas i pojechałas do szpitala. I dobrze ze jakiś lekarz widząc ta szyjke chce zakładać szew :) lez, odpoczywaj, nie stresuj malucha ;) wiem że ciężko tak leżeć plackiem, ale to dla dobra synka, także wiem że dasz radę! :)
@Niepatrzwstecz powtórz jutro test to zobaczysz co tam :) trzymam kciuki
@ivvonka że ci się chciało w ciąży o ćwiczeniach myśleć :p ja obecnie myślę tylko o tym jak zmienić pozycje leżącą żeby nic nie bolało :p

już mam stres...
 
@Niepatrzwstecz czekamy na zdjęcie jutrzejszego testu, jest szansa więc myśl pozytywnie :)

Ja w weekend miałam jelitowke,w dodatku na wyjeździe więc ledwo żyłam ale na szczęście była to akcja jednodniowa. A dziś wizyta u gina. Oby wszystko było dobrze z dzidziusiem. No i muszę włączyć od jutra euthyrox bo znów mi podskoczyło TSH do 2,85. Zaczynam tym razem od dawki 25.
 
Boże jestem przerażona jaka znieczulica panuje w tym szpitalu.
Wczoraj trafiłam do szpitala, zajmuje sale z trzema dziewczynami. Jedna z nich trafiła z krwawieniem, rano pobrali jej krew na betę.
Dosłownie przed chwila weszła lekarka i z tekstem do niej:
„ no już jest po ciąży, może Pani iść do domu” i wyszła.
Dziewczyna w ryk, ja się zaczęłam trząść. Tak się przekazuje wieści o stracie dziecka?! Nie mogę wyjść z szoku!!
 
Boże jestem przerażona jaka znieczulica panuje w tym szpitalu.
Wczoraj trafiłam do szpitala, zajmuje sale z trzema dziewczynami. Jedna z nich trafiła z krwawieniem, rano pobrali jej krew na betę.
Dosłownie przed chwila weszła lekarka i z tekstem do niej:
„ no już jest po ciąży, może Pani iść do domu” i wyszła.
Dziewczyna w ryk, ja się zaczęłam trząść. Tak się przekazuje wieści o stracie dziecka?! Nie mogę wyjść z szoku!!
Brak słów....
 
Boże jestem przerażona jaka znieczulica panuje w tym szpitalu.
Wczoraj trafiłam do szpitala, zajmuje sale z trzema dziewczynami. Jedna z nich trafiła z krwawieniem, rano pobrali jej krew na betę.
Dosłownie przed chwila weszła lekarka i z tekstem do niej:
„ no już jest po ciąży, może Pani iść do domu” i wyszła.
Dziewczyna w ryk, ja się zaczęłam trząść. Tak się przekazuje wieści o stracie dziecka?! Nie mogę wyjść z szoku!!
O Boże... Straszne...
 
Boże jestem przerażona jaka znieczulica panuje w tym szpitalu.
Wczoraj trafiłam do szpitala, zajmuje sale z trzema dziewczynami. Jedna z nich trafiła z krwawieniem, rano pobrali jej krew na betę.
Dosłownie przed chwila weszła lekarka i z tekstem do niej:
„ no już jest po ciąży, może Pani iść do domu” i wyszła.
Dziewczyna w ryk, ja się zaczęłam trząść. Tak się przekazuje wieści o stracie dziecka?! Nie mogę wyjść z szoku!!
Boże co za człowiek. Ja w pierwszej ciąży, kiedy leżałam w szpitalu z krwawieniem, nie było jeszcze serduszka usłyszałam że poronienie w 5 tygodniu przebiega jak normalna miesiączka. Nie wiem po co Pani została przyjęta na oddział,ale skoro już Pani jest to niech leży. I żałuję że wtedy nie napisałam skargi. Niestety brak skarg = brak poprawy takich zachowań. Nigdy nie będzie dobrze jeśli będziemy na to pozwalać.
 
reklama
Do góry