reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Lu_cy a przypomnisz mi jak robic mam ten zakwas ?? [emoji4]
Ja kupowałam podłużne buraki, obierałam i kroiłam je w plastry. Ukladasz w sloiku na zmianę plastry buraków, czosnek obrany, ziele angielskie i liście laurowe (2 warstwa), potem znowu buraki itd. Na samej górze muszą być plastry buraków, trzeba uważać żeby Ci czosnek nie wypłynął. Zalewasz to przygotowaną wodą z solą(taka jak do kiszenian ogorkow - niejodowana). 1 łyżka soli na litr wody. Możesz zakryć gazą lub normalnie zakręcić słoik. Po tygodniu jest gotowe do picia, po przecedzeniu :-)
 
To nie ja kontynuuje tylko one więc nie mój interes.
Twój również. Napisalam jakie są zasady forum. Każdy kolejny niestosowny post twój lub pozostałych dziewczyn będzie usuwany bądź edytowany.
Jest to informacja nie tylko dla ciebie i miejcie to na uwadze. W skrajnym przypadku sprawa zostaje zgłoszona do administracji.
@Zabulinka_86 ciebie tez proszę o edycję postow
 
Poszukaj u siebie w labie jakie mają ceny. Na ten zespół antyfosfolipidowy jest antykoagulant tocznia, przeciwciała przeciw beta2glikoproteinie i przeciwciała antykariolipinowe. W sumie jest to 5 badań. Koszty na pewno będą różne w różnych lab. I pytaj jeśli potrzebujesz, po to tu jesteśmy żeby sobie pomagać ;)
Dzięki, w poniedziałek poszukam i podpytam, jak to wygląda.
 
Ja kupowałam podłużne buraki, obierałam i kroiłam je w plastry. Ukladasz w sloiku na zmianę plastry buraków, czosnek obrany, ziele angielskie i liście laurowe (2 warstwa), potem znowu buraki itd. Na samej górze muszą być plastry buraków, trzeba uważać żeby Ci czosnek nie wypłynął. Zalewasz to przygotowaną wodą z solą(taka jak do kiszenian ogorkow - niejodowana). 1 łyżka soli na litr wody. Możesz zakryć gazą lub normalnie zakręcić słoik. Po tygodniu jest gotowe do picia, po przecedzeniu :-)
Dzięki kochana a ile tego dziennie pic ?? [emoji16][emoji16]
 
Masz wybaczone [emoji14] znam ten stan kalafiorozy :D
Ale swoją drogą, możesz opatentowac luteine pomarańczową :D duuuzo kobiet będzie cię sławic pod niebiosa :D
Zajmę się tym po porodzie hahaha chemikiem jestem, tylko nie z tej branży. Ale wszystko da się zrobić [emoji85]
Dzięki kochana a ile tego dziennie pic ?? [emoji16][emoji16]
Ja piłam tak około 100-150 ml :-) I nawet mi to smakowało dopóki nie dobiły mnie mdłości w 7 tygodniu [emoji87]
 
reklama
Do góry