reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Takaja123 obiad uratowany [emoji16][emoji16]

Ja robię porządki wiosenne w szafie z ciuchami i oczywiście mysle co może mi się przydać w przypadku ciazy..wariatka [emoji6]

@Psiara1996 ja zwlekalam jak mialam brązowe brudzenie bo gin powiedział że tak może być i to nic złego. Na wieczor jiz mialam zywa krew. Oczywiście każdy przypadek jest inny i życzę Tobie kochana jak najlepiej. Duzo bylo brudzen i plamien na forum i wszystko konczylo sie dobrze. Ale jedz na ip nie zwlekaj. Mnie przyjęła na badanie na oddział z wielkim fochem ech a ja ze łzami w oczach no jak tak można... Ale pamiętaj robisz to dla siebie i dla fasolki a na innych nie patrz, to ich praca i łaski nie robią! Trzymaj się ciepło będzie dobrze [emoji182][emoji182]
 
reklama
@Dzoana88 też ostatnio robiłam porządki w szafie i byłam na zakupach po wszystkim tak myślalam, że mogłam większe koszulki kupić na wypadek ciąży :D ostatnio byłem u fryzjera zmiana fryzury plus farbowanie i rozkmina a jak będę w ciąży to ta fryzura i odrosty będą źle wyglądać jestem nawiedzona :D

@Niepatrzwstecz może wcale nie taka urojona :)
 
@Dzoana88 też ostatnio robiłam porządki w szafie i byłam na zakupach po wszystkim tak myślalam, że mogłam większe koszulki kupić na wypadek ciąży :D ostatnio byłem u fryzjera zmiana fryzury plus farbowanie i rozkmina a jak będę w ciąży to ta fryzura i odrosty będą źle wyglądać jestem nawiedzona :D

@Niepatrzwstecz może wcale nie taka urojona :)
Wiesz co no chyba taki nasz żywot [emoji16] to znaczy oczywiście do czasu dwóch kresek [emoji4][emoji173] ja dziś 3dc. Chyba w tym cyklu spróbujemy w ostatni dzień @, dużo pozytywnych opinii i rekomendacji hahaha no skoro innym się udało to mnie też musi A co [emoji16][emoji16]
nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda przecudowna az humor lepszy i nastawienie pozytywne [emoji6][emoji6]
 
@Dzoana88 też ostatnio robiłam porządki w szafie i byłam na zakupach po wszystkim tak myślalam, że mogłam większe koszulki kupić na wypadek ciąży :D ostatnio byłem u fryzjera zmiana fryzury plus farbowanie i rozkmina a jak będę w ciąży to ta fryzura i odrosty będą źle wyglądać jestem nawiedzona :D

@Niepatrzwstecz może wcale nie taka urojona :)
Wiesz co no chyba taki nasz żywot [emoji16] to znaczy oczywiście do czasu dwóch kresek [emoji4][emoji173] ja dziś 3dc. Chyba w tym cyklu spróbujemy w ostatni dzień @, dużo pozytywnych opinii i rekomendacji hahaha no skoro innym się udało to mnie też musi A co [emoji16][emoji16]
nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda przecudowna az humor lepszy i nastawienie pozytywne [emoji6][emoji6]
No 4 dni i się okaże... [emoji849]
 
@Dzoana88 ja czekam już na @ trn cykl spisałam na straty. Ale następny kto wie :) ja zaraz po @ odczuwam taki dyskomfort suchość tam więc na pewno nie ma szans że mogę mieć owulke zaraz po i długość moich cyklu też na to wskazuje :)

@Niepatrzwstecz cierpliwa jesteś ja to pewnie już testowalam hehe :)
 
reklama
Dziś do zaniku objawów doszły lekkie brązowe plamienia.. Nie wiem czy wybrać się na IP, u nas od razu biorą takie kobiety za wariatki
Kochana A skąd jesteś? Ja bym.pojechala na IP choć moja gin zawsze mówiła, że brązowe płomienie to jakaś stara krew np krwiak się oczyszcza itp, ale stres nie sluzy. Ja w tej ciąży też wiele razy myślałam, że robię z siebie idiotke , ale do tej pory w tej ciazy wladnie przez ta nadgorliwosc udało mi się być zawsze o krok przed jakimś nieszczęściem. Więc leoiej dmuchać na zimne.
 
Do góry