reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Według mnie nie jest to moralne żeby cykl się tak wydłużyl. Mi po poronieniu wróciły do normy i były w zasadzie takie jak przed.



Poszukaj u siebie w labie jakie mają ceny. Na ten zespół antyfosfolipidowy jest antykoagulant tocznia, przeciwciała przeciw beta2glikoproteinie i przeciwciała antykariolipinowe. W sumie jest to 5 badań. Koszty na pewno będą różne w różnych lab. I pytaj jeśli potrzebujesz, po to tu jesteśmy żeby sobie pomagać ;)



Ja miałam na myśli że normalnie czeka się aż się rozpuści wszystko ale potem musiałam zmienić smak w ustach i zawsze szedł sok czy herbata bo inaczej odruch zwrotny :p
No właśnie też zaczynam tak myśleć [emoji53] Do tego miesiączki to istne krwotoki teraz [emoji53] ehh masakra. Mam mieszane myśli, niby każdy mówi, że wszystko musi dojść do siebie, cały czas cera się przetłuszcza ( zaczęła jak beta zaczęła spadać ) więc widzę, że jeszcze to wszystko nie doszło do siebie [emoji53]
 
reklama
Ale zaczęłam też dużo ćwiczyć [emoji53] Nie wiem czy to może mieć wpływ na to [emoji53] No nic, umawiam się do lekarza w takim bądź razie [emoji53]
 
Nieee, my się zabezpieczamy właśnie [emoji53] Ja się na razie kochana nie staram [emoji53] Za szybko jak dla mnie [emoji53] Poza tym czuję, że organizm nie wrócił do siebie jeszcze, czuję, że hormony są cały czas rozregulowane [emoji53] Ja 5 i moje cykle tak skaczą [emoji53] Pewnie potrzebuje czasu, ale i tak umawiam się do lekarza [emoji53] trzeba sprawdzić czy coś się nie dzieje [emoji53] Przez ostatnie dni czułam jakbym już miała dostać okres i nic [emoji53]
Rozumiem. Myślałam, że się starasz dlatego dodałam słowo otuchy trochę. Masz rację jeśli nie czujesz się jeszcze na to gotowa to nie ma co się spieszyć. Trzeba dać sobie tyle czasu ile potrzebujesz. Nie ma co się śpieszyć
 
Ale zaczęłam też dużo ćwiczyć [emoji53] Nie wiem czy to może mieć wpływ na to [emoji53] No nic, umawiam się do lekarza w takim bądź razie [emoji53]


Jak najbardziej idź to skonsultować z lekarzem. Ja miałam taki jedenw cykl pamiętam, 3 albo 4 miesiące po poronieniu, że mega długo trwał (nie pamiętam ile ale na pewno nie tak długo jak twój teraz) i byłam u lekarza popatrzeć co i jak. @ przyszła chyba po 2 dniach od wizyty.

Aj noł, że Ty noł. Ja tylko tak ogólnie. Musi być 3xzet. Zassać,zapić i zapomnieć. Cmok.

Najchętniej z tych 3xzet było zapomnieć, ale ciężko to przychodziło :p
A ty co po nocach nie spisz? Królewna nie pozwala? ;)
 
reklama
Do góry