reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kb.karola90 szczerze? Lodzik też nic nie zadziałał... Ale masz rację dla faceta to presja. Może wpływ na to miała ta ciąża biochemiczna, że tak się zablokował. Może cykl kolejny będzie lepszy zobaczymy
 
reklama
Ostatnio badalam w listopadzie...
Kwas foliowy był wtedy przy górnej granicy
A b12 - 208 przy normie 191-663. Pierwsze slysze o przerwie ?? Mam przestać brać metyle wtedy czy co ?
Kurka zaplacilam za homocysteine ostatnio 58 zl w szoku bylam, miesiac wczesniej placilam 32zl. Gruba podwyżka.
Tak poszła do góry strasznie. Odstawiasz kwas i b12 na 72h przed badaniem. Jak sama homocysteine badasz to nie Musisz odstawiac, ale dobrze byłoby znaleźć przyczynę tego skoku
 
Tak poszła do góry strasznie. Odstawiasz kwas i b12 na 72h przed badaniem. Jak sama homocysteine badasz to nie Musisz odstawiac, ale dobrze byłoby znaleźć przyczynę tego skoku
To nie będę brala dziś jutro i pojutrze i w piatek pojde sprawdzic poziom kwasu i b12. A gdzie mam szukać tej przyczyny bo ja nie wiem.... czy narazie sprawdzic poprostu te dwie rzeczy ?
 
To nie będę brala dziś jutro i pojutrze i w piatek pojde sprawdzic poziom kwasu i b12. A gdzie mam szukać tej przyczyny bo ja nie wiem.... czy narazie sprawdzic poprostu te dwie rzeczy ?
Tak możesz sprawadzić. Póki co szukać w poziomie witamin, jak będzie wysoko i w porządku to musisz dołożyć zakwas albo TMG. A najlepiej to i to :-) ja też brałam TMG i piłam zakwas a w ciąży przez pierwsze 3 tygodnie jak dałam radę to tylko zakwas piłam. Ale homke już miałam dobra
 
U mnie było 54 zł teraz już 59 zł. Chyba jest szał na badania to wykorzystują. Nawet w aptekach widziałam broszurki o homocysteinie
Mi sie uchowal paragon to sprawdziłam bo aż nie wierzyłam że tak zdrozalo. Ale z tego co piszecie to ja nie wiem jak to możliwe że w diagnostyce była za 32zl homocysteina. Ale 26 zl podwyżki no sporo heh. Ale co poradzić.
 
Mi sie uchowal paragon to sprawdziłam bo aż nie wierzyłam że tak zdrozalo. Ale z tego co piszecie to ja nie wiem jak to możliwe że w diagnostyce była za 32zl homocysteina. Ale 26 zl podwyżki no sporo heh. Ale co poradzić.
Chyba zależy od miasta bo kiedyś robiłam jeszcze w zeszłym roku w diagnostyce u mnie to ponad 50 zł płaciłam
 
reklama
Do góry