reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Wlasnie w wc zauwazylam bardzo duzo mlecznego sluzu i zoltego ciagnacego,czyzby juz wrocilo do normy?juz od tygodnia nie krwawie.pierwszy raz tyle sluzu widze po zabiegu
 
@Loli05 tak liczę od początku. Możliwe, że masz owulacje. Ja po poronieniu dwie pierwsze owulacje miałam obfite i teraz pluje sobie w brodę, że nie dzialalismy wtedy.
 
@Loli05 tak liczę od początku. Możliwe, że masz owulacje. Ja po poronieniu dwie pierwsze owulacje miałam obfite i teraz pluje sobie w brodę, że nie dzialalismy wtedy.
No ja bym tez chciala dzialac ale sie boje bardzo,tydzien temu skonczylo plamienie sie martwie czy sie juz pozgoilo wszystko,niby 3 tyg zaraz od zabiegu...
Martwila bym sie juz kompletnie ze za szybko zaszlam jakby zaskoczylo przed piwrwszym okresem po zabiegu.chociaz poczekam do pierwszej miesiaczki tak mysle.
 
@martakratkastara o tototo no właśnie. Może i Ala jakoś chyłkiem boczkiem się przeciśnie obok restrykcyjnej diety. :)

@kb.karola90 śliczne to gniazdko dla maleństwa. :)
Wiem, że przykre, że Twój aniołek nie może być przytulony przez Ciebie, ale wiesz, że tam na górze tulą go najwspanialsze ręce pod słońcem. Kiedy ja tak myślę o tych moich Okruszkach jest mi troszkę lżej.
 
Czyli liczycie cykle od nowa od poronienia?

Tak, ja liczę od straty ...

@kb.karola90 Piękny pokoik ☺️Super ze już niedługo przytulisz swojego Antosia❤️ I trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę ✊✊ Sama jestem ciekawa jak to przebiegnie, czy długo będziesz musiała czekać na akcje czy weźmie Cię w ten sam dzień ...ale nieważne co się wydarzy, malutki jest już bezpieczny tak ?
 
Ostatnia edycja:
@kb.karola90 kochana, już bliziutko do spełnienia tego marzenia o cudzie :) wiadomo że o Zosi nigdy nie zapomnisz. Każda z nas będzie pamiętać o swoich Aniołkach już do końca życia. Ale tak jak mówisz, one są tam na górze i czuwają nad nami :) trzymam kciuki za was i odezwij się tu :)
@Takaja123 głowa do góry :) dla każdej z nas przyjdzie właściwa pora na zostanie mamą. Bardzo w to wierzę i mocno trzymam za was kciuki ;)
Dziękuję:* Zosia już na zawsze będzie w moim serduszku, wiem że Ona jest cały czas blisko Nas choć nie mogę Jej przytulić...
@martakratkastara o tototo no właśnie. Może i Ala jakoś chyłkiem boczkiem się przeciśnie obok restrykcyjnej diety. :)

@kb.karola90 śliczne to gniazdko dla maleństwa. :)
Wiem, że przykre, że Twój aniołek nie może być przytulony przez Ciebie, ale wiesz, że tam na górze tulą go najwspanialsze ręce pod słońcem. Kiedy ja tak myślę o tych moich Okruszkach jest mi troszkę lżej.
Dziękuję bardzo :) wiem że Zosi jest na pewno dobrze tam gdzie jest ale niestety nigdy nie pozbede się tego żalu...
Tak, ja liczę od straty ...

@kb.karola90 Piękny pokoik ☺️Super ze już niedługo przytulisz swojego Antosia❤️ I trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę ✊✊ Sama jestem ciekawa jak to przebiegnie, czy długo będziesz musiała czekać na akcje czy weźmie Cię w ten sam dzień ...ale nieważne co się wydarzy, malutki jest już bezpieczny tak ?
To już 37tc także Antek może się już rodzic i bardzo bym chciała żeby rozpoczęło się zaraz po zdjęciu szwu. Ale boję się cholernie samego zdjęcia szwu...boje się że będzie boleć i boję się tego bardziej niż samego porodu...woem głupie to ale mam uraz po pobycie w innym szpitalu i badaniu przez tamtejszego ordynatora..
@kb.karola90 kochana trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę ❤️ obyś jak najszy cirj mogła przytulić Antosia
Dziękuję Kochana :) i pamiętaj że zwalniam lada moment brzuszek i być może zwolni się on właśnie dla Ciebie :) wiem że jest tu kilka chętnych ale ja mogę tym brzuszkiem zdecydowanie obdarować kilka z Was bo jest naprawdę ogromny :D

Tak dla rozbawienia...wczoraj mieliśmy taki rodzinny dzień i przyjechali moi rodzice i dziadkowie i jak babcia mnie zobaczyła to tak na mnie patrzy i mówi "no teraz to ty jesteś już gruba" myślałam że pekne że śmiechu :D
 
reklama
@kb.karola90 ja chętnie przejęłabym ten brzuszek biorąc pod uwagę, że jestem w trakcie owulki ale u nas teraz cienko ze staraniami i tu jest pies pogrzebany. Może dziś też spróbuję zachęcić męża
 
Do góry