reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Też mam kolejny cykl naturalny mój M będzie w domu pod koniec lutego więc zobaczymy co będzie. Tyle z tego dobrego że będzie chociaż raz w miesiącu na tydzień w domu.
Ciężko mi się przyzwyczaić do bycia samej w domu.
 
Flo mi pokazywało @ na wczoraj, ale w sumie nie wiem jak to wyliczone [emoji14] Jak do czwartku nie przyjdzie małpiszon to testuję znowu[emoji4]
 
Flo mi pokazywało @ na wczoraj, ale w sumie nie wiem jak to wyliczone [emoji14] Jak do czwartku nie przyjdzie małpiszon to testuję znowu[emoji4]
Mi flo wyliczyło na 18, ale czuję, że wcześniej przyjdzie @. Teraz jak przyjdzie @, to jadę zrobić badania i wizyta u gin. Czekam też na wyniki wymazu. Temperatura 37,15 stopni Celsjusza.
 
Jestem po wizycie. Na usg wszystko dobrze pęcherzyki już widać za ok 10dni mogę spodziewać się owulacji. Oczywiście dostałam zalecenie żeby po owulacji wziac luteine i Acard mam zacząć brać przy staraniach. Już zakupiłam u pewnie zacznę od jutra brać i moje pytanie jest takie bierzecie rano czy wieczorem ma to jakieś znaczenie? Zapomniałam zapytać lekarza.
 
Jestem po wizycie. Na usg wszystko dobrze pęcherzyki już widać za ok 10dni mogę spodziewać się owulacji. Oczywiście dostałam zalecenie żeby po owulacji wziac luteine i Acard mam zacząć brać przy staraniach. Już zakupiłam u pewnie zacznę od jutra brać i moje pytanie jest takie bierzecie rano czy wieczorem ma to jakieś znaczenie? Zapomniałam zapytać lekarza.
Ja zaczęłam troszkę myśleć o inseminacji. Bym się nie martwiła, czy trafię, czy nie trafię w owu. Też mam acard, ale jeszcze nie brałam. Lekarka rodzinna powiedziała, że jak będą trudności z zajściem, to mam brać acard. Może od następnego cyklu.
Mnie kłuje w macicy, tak jak by mi ktoś szpilkę wkładał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
@roki_1991 dzięki za podpowiedź, zacznę od jutra i zobaczymy :) a jak tam u Was? :)

@Dagmarka1991 kochana daj spokój na pewno uda Ci się naturalnie. Po prostu wrzuć na luz, ciesz się chwilą, dbaj o Wasz związek i wszystko przyjdzie z czasem :)
 
Do góry