reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Dagmarka1991 my też dzisiaj z mężem o tym rozmawialiśmy że względu na to że on jest za granicą. Ustaliliśmy że jeśli do maja naturalnie się nie uda przy jego zjazdach to porozmawiam z moim lekarzem o tym.
@Takaja123 bez różnicy ja biorę rano acard. Teraz odłożyłam bo przyszła @ i jest jej sporo na pierwszy dzień.
 
@Dagmarka1991 grunt to pozytywne myślenie :) myślę, że możesz zacząć brać Acard może faktycznie dobrze wpłynie na macice i zaskoczy od razu.
Jeśli teraz nam się nie uda to zamierzam zrobić monitoring cyklu bo po jednym usg nie wiele wiem. Teraz lekarz wyjeżdża na urlop więc jeśli zechce to od marca zrobimy monitoring :) mam luteine i jeszcze przepisal mi duhospan a na wypadek ciąży mam jeszcze dostać dopochwowo luteine jeśli będę chciała no i heparyna
 
Ostatnia edycja:
@Dagmarka1991 grunt to pozytywne myślenie :) myślę, że możesz zacząć brać Acard może faktycznie dobrze wpłynie na macice i zaskoczy od razu.
Jeśli teraz nam się nie uda to zamierzam zrobić monitoring cyklu bo po jednym usg nie wiele wiem. Teraz lekarz wyjeżdża na urlop więc jeśli zechce to od marca zrobimy monitoring :) mam luteine i jeszcze przepisal mi duhospan a na wypadek ciąży mam jeszcze dostać dopochwowo luteine jeśli będę chciała no i heparyna
Luteiny mam bardzo duży zapas, duphaston też mam. Najpierw brałam 2 x 1 luteinę 50 mg. Zmieniła dawkowanie na 1 x 1 luteina 50 mg. Dlatego, że krwawienie przychodziło w trakcie brania luteiny. Jeżeli @ nie przyjdzie po luteinie teraz, to mam zrobić bhcg. Biorę silne leki, więc one ewentualnej ciąży mogą zaszkodzić. Kazała takto zrobić bhcg i zadzwonić szybko i powie, co i jak dalej brać, a czego nie brać. I szybko do rodzinnego takto po receptę na heparynę. Także nie mogę sobie pozwolić na to, żeby o ciąży dowiedzieć się np. w 8 tygodniu, bo muszę brać leki. A w 8 tygodniu może być już za późno bez leków.
 
Przychodzę z wieściami z połówkowych [emoji16] 420 g, narządy prawidłowe i wszystko na swoim miejscu. Długie nogi :-) wyprzedza o tydzień swój wiek samymi nogami. Nie chciał pokazać buzi, za to dumnie prezentował swojego siusiaka [emoji4] od razu umówiłam się na 3 prenatalne, na 12 kwietnia. Ciężko mi uwierzyć że ten czas tak leci
 
@Dagmarka1991 bo luteina to naturalny progesteron i można dostać w czasie jej brania normalnie @. Co innego dupek.

@Lu_cy wow, ale mi ta twoja ciąża szybko mknie ;) normalnie zaraz mnie wyprzedzisz :p cieszę się bardzo że wszystko u was w porządku i że synek się ładnie rozwija :)

@Takaja123 dzięki że pytasz :) zaczynam się powoli już kulac, bo coraz ciężej nazwać to inaczej :p jutro jedziemy odebrać wózek, więc będzie kolejny zakup zaliczony :)
 
reklama
Do góry