reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Takaja123 wybraliśmy taki ;)
Screenshot_20190202-134753.png
 
reklama
@Takaja123 gondola waży jakieś 13kg czyli taki raczej standard.
Ciuszków mam sporo, łóżeczko jest ale na początek będziemy pożyczać dostawke do łóżka od znajomych. Mam rożki, kocyki, Ręczniczki, pieluchy. Póki co tyle. Przewijaki dziś oglądałam ale bez szału. Jeszcze sporo trzeba kupić, muszę to jakoś ogarnąć ;)
 
Powiedzcie mi kochane te zastrzyki to można robić w ramię albo zewnętrzną stronę uda tak? Brzuch już mam dość napięty i robią mi się siniaki, myślę o zmianie miejsca wkłucia.
 
@Lu_cy gratuluję dobrych wieści :) mi też Twoja ciąża bardzo szybko mija :) imię dla Synka macie już wybrane? :)

@roki_1991 ale zazdroszczę wycieczki do sklepu z wózkami...poogladaj troszkę za mnie :) jak się czujesz? Śpisz w nocy? Ja mam już czasem takie noce ze czekam tylko żeby się skończyły...hahaha :)

A teraz będę się chwalić :D w piątek osiągnęłam kolejny punkt kontrolny i zobaczyłam magiczną 3 z przodu :D dotrwalismy do 30 tc :)
 
@kb.karola90 gratuluję osiągnięcia 30tc, teraz już będzie z górki i niedługo przywitasz swoje maleństwo.
Imię mamy wybrane odkąd wiemy że chłopczyk Maksymilian [emoji4]
 
@kb.karola90 gratuluję osiągnięcia 30tc, teraz już będzie z górki i niedługo przywitasz swoje maleństwo.
Imię mamy wybrane odkąd wiemy że chłopczyk Maksymilian [emoji4]
Piękne imię :) jakoś ten czas zaczął lecieć...juz tak cholernie nie mogę się doczekać kiedy przytulę mojego Synka. Oczywiście Cię żeby było to nie wcześniej niż pod koniec marca ;) zaczynam się bać ze oszaleje ze szczęście jak Go zobaczę. Hahaha:)
 
Piękne imię :) jakoś ten czas zaczął lecieć...juz tak cholernie nie mogę się doczekać kiedy przytulę mojego Synka. Oczywiście Cię żeby było to nie wcześniej niż pod koniec marca ;) zaczynam się bać ze oszaleje ze szczęście jak Go zobaczę. Hahaha:)
Napewno tak będzie [emoji4] zobaczycie że wszystkie doczekamy terminu
 
reklama
Do góry