reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie dziewczyny
Jestem już w domu. Więc tak w ciąży nie jestem na USG endometrium już płaskie tak więc czekam tylko na @. Wszystkie pęcherzyki ładnie pękły nie trafiliśmy.
Gin powiedział teraz że zapominamy o sobie na czas kiedy będę wiedziała kiedy mój M wraca.
Dobra wiadomość taka że będzie częściej w domu Bo będzie pracował 15 dni i kilka dni wolnego a że loty że szwecji do Polski są tanie więc będzie w domu.
Obecnie czekam na @ nie biorę nic na wywołanie. Ednometrium juz soe zmarszczylo wiec niedlugo powinna przyjsc @. Spróbujemy z M teraz naturalnie tak jak on będzie zjeżdżał. Czyli luty i marzec. Trzymajcie mocno kciuki. Udzielać mam się zamiar dalej
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Jestem już w domu. Więc tak w ciąży nie jestem na USG endometrium już płaskie tak więc czekam tylko na @. Wszystkie pęcherzyki ładnie pękły nie trafiliśmy.
Gin powiedział teraz że zapominamy o sobie na czas kiedy będę wiedziała kiedy mój M wraca.
Dobra wiadomość taka że będzie częściej w domu Bo będzie pracował 15 dni i kilka dni wolnego a że loty że szwecji do Polski są tanie więc będzie w domu.
Obecnie czekam na @ nie biorę nic na wywołanie. Ednometrium juz soe zmarszczylo wiec niedlugo powinna przyjsc @. Spróbujemy z M teraz naturalnie tak jak on będzie zjeżdżał. Czyli luty i marzec. Trzymajcie mocno kciuki. Udzielać mam się zamiar dalej
W sumie dobra wiadomość.
 
Witajcie dziewczyny
Jestem już w domu. Więc tak w ciąży nie jestem na USG endometrium już płaskie tak więc czekam tylko na @. Wszystkie pęcherzyki ładnie pękły nie trafiliśmy.
Gin powiedział teraz że zapominamy o sobie na czas kiedy będę wiedziała kiedy mój M wraca.
Dobra wiadomość taka że będzie częściej w domu Bo będzie pracował 15 dni i kilka dni wolnego a że loty że szwecji do Polski są tanie więc będzie w domu.
Obecnie czekam na @ nie biorę nic na wywołanie. Ednometrium juz soe zmarszczylo wiec niedlugo powinna przyjsc @. Spróbujemy z M teraz naturalnie tak jak on będzie zjeżdżał. Czyli luty i marzec. Trzymajcie mocno kciuki. Udzielać mam się zamiar dalej
Wielka szkoda, ze to jednak nie ciąża. Jednak to ze wszystko jest w porządku jest bardzo pocieszajace. Dobrze ze mąż będzie częściej wracał, myślę że z Twoim podejściem szybko zaciazysz mimo ze męża nie będzie cały czas w domu :)
 
A ja mam znowu te ciężkie dni po owulacji w których czuje ze znowu sie nie udało i chce mi się tylko płakać...i tak do okresu
 
A ja mam znowu te ciężkie dni po owulacji w których czuje ze znowu sie nie udało i chce mi się tylko płakać...i tak do okresu
Będzie dobrze musisz wyluzować albo odpuścić. Zająć głowę czymś innym. Ja już teraz odpuściłam na ten moment.

Dobra wiadomość dzisiaj @ przyszła zaczynna się bo plamienia brązowe pojawiły się.
 
Ostatnia edycja:
A ja mam znowu te ciężkie dni po owulacji w których czuje ze znowu sie nie udało i chce mi się tylko płakać...i tak do okresu
Musisz się tym zajac i nie myśleć. Albo jakaś siłownia czy fitness(2-3 razy w tygodniu), albo pomyśleć o zdrowym odżywianiu(przygotowanie posiłków to też chwila). Ułóż sobie napięty plan dnia :) to najlepiej zdaje egzamin. Ja zaszlam w momencie kiedy nie miałam nawet czasu myśleć o ciąży, po prostu kochalismy się co 2 dzień z przyjemności a nie obowiązku i dopiero wtedy wyszło.
 
reklama
Do góry