reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kasiula222 ja robiłam je przed ciąża i nie sprawdzał się u mnie ale nie ukrywam, że kupiłam innej firmy i może one coś pomogą. Zobaczymy. Na razie jestem nastawiona na to, że nie tak łatwo będzie zajść w ciążę jak wcześniej ale czas pokaże co dla nas ma :) cieszę się, że mam wspaniałego męża i, że mamy siebie, a to najważniejsze choć wiadomo, że chce się mieć potomstwo :)
 
reklama
@kasiula222 ja robiłam je przed ciąża i nie sprawdzał się u mnie ale nie ukrywam, że kupiłam innej firmy i może one coś pomogą. Zobaczymy. Na razie jestem nastawiona na to, że nie tak łatwo będzie zajść w ciążę jak wcześniej ale czas pokaże co dla nas ma :) cieszę się, że mam wspaniałego męża i, że mamy siebie, a to najważniejsze choć wiadomo, że chce się mieć potomstwo :)
Ja miałam testy z allegro i dla mnie ok . Zobaczysz niedługo się uda i będziesz się cieszyć potomstwem tego ci życzę kochana ;)
 
Ja wczoraj kupiłam testy owulacyjne ale w aptece 5 szt 10 zł. Dopiero pierwszy jutro wykonam. Jestem ciekawa czy wykaże owulacje mi po zastrzyku.
 
@Takaja123 spróbuj może dobrych testów, z apteki bądź rossmanna też mają dobre opienie. Ja w zeszłym cyklu zrobiłam dwa bo drugi mi pokazał owulację. Więc mam jeszcze 3 ale nie wiem czyzużyję w tym cyklu... Bo tak jak pisałam w tym się kompletnie nie nastawiam bo nie chcę mieć terminu na październik, ale nie zamierzamy przerywać starań [emoji4]
 
Dziewczyny chce wam opowiedzieć co mi się dziś przyśniło. Najpiękniejszy sen w moim życiu i chyba mogę być już spokojna. Może to jakiś znak, może ktoś z góry widział jak bardzo cierpiałam, jak płakałam po stracie córeczki. Każdy wierzy w co chce, ja wierzę w siły wyższe.

Śniła mi się moja malutka córeczka, mój kochany aniołek. Była piękna, taka jaką sobie wymarzyłam i wyobrażałam. Była raz niemowlęciem, a raz taką starszą dziewczynką, która już potrafiła chodzić i mówić. Miała blond włoski, była po prostu cudowna [emoji17] Uśmiechała się, cieszyła, mogłam ją tulić, całować. Była szczęśliwa [emoji17] I we śnie powiedziała " Kocham Cię mamo " Właśnie siedzę i płacze jak to piszę, najpiękniejszy sen w moim życiu. Od dzisiaj wierzę, że tam gdzie jest jest jej dobrze, że jest szczęśliwa i chciała mi to przekazać. [emoji24] To chyba było w pewnym sensie pożegnanie i zapewnienie żebym przestała cierpieć, przestała płakać i dała już spokój, żebym zaczęła żyć. Jestem tak poruszona [emoji17] Nigdy nie zapomnę tego snu [emoji17]
 
Dziewczyny powiedzcie proszę, czy to ze leczę teraz infekcje tymi globulkami, znaczy ze nie możemy mieć teraz kompletnie żadnych przytulanek? Oczywiście mydle tu o stosunku z prezerwatywa. Mamy na prawdę wielka ochotę, ale boje się ze coś się tam podzieję gorszego o_O:( nie miałam infekcji przez kilka dobrych lat i nie pamietam czy jest to kategorycznie zakazane w trakcie leczenia... czy któraś była w takiej sytuacji ?
 
Dziewczyny powiedzcie proszę, czy to ze leczę teraz infekcje tymi globulkami, znaczy ze nie możemy mieć teraz kompletnie żadnych przytulanek? Oczywiście mydle tu o stosunku z prezerwatywa. Mamy na prawdę wielka ochotę, ale boje się ze coś się tam podzieję gorszego o_O:( nie miałam infekcji przez kilka dobrych lat i nie pamietam czy jest to kategorycznie zakazane w trakcie leczenia... czy któraś była w takiej sytuacji ?
Ja miałam niedawno taką sytuację. Też brałam antybiotyki i globulki. Mąż brał antybiotyki. Uprawialiśmy seks w prezerwatywie (pani mikrobiolog pozwoliła). W grudniu było powtórzenie badań. Infekcja została wyleczona. A teraz normalnie się kochamy bez żadnych zabezpieczeń.
 
reklama
Wczoraj zrobilam pierwszy test owulacyjnym. Druga kreska jest ale nienjest aż tak ciemna. Zobaczymy jak dzisiaj wyjdzie. Jestem ciekawa czy kreski będą takie same czy pojawi się ciemniejsze. Temperatury nie mierze bo przeważnie zapomniała bym. Za dużo bawienia się. Zobaczymy co przyniesie ten miesiąc.
Ale problem ze sluzem dalej mam i chyba przez niego nic nie wyjdzie.
 
Do góry