reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny, czy warto zrobić posiew moczu? Nigdy nie miałam robionego posiewu.
Ja miałam ostatnio badanie moczu ogólne robione w marcu ubiegłego roku. Może warto by powtórzyć mocz badanie ogólne + posiew?
Moim zdaniem też nie warto. Jeśli chcesz to zrób ogólne. Jeśli nie wyjdą bakterie to posiew nie ma sensu
 
reklama
@Takaja123 ja brałam od pierwszego dnia @ do owulacji po 2 kapsułki dziennie, rano i wieczorem ;) teraz biorę tylko 1 rano i pije cały czas ten len mielony. Ale my w tym cyklu się nie staramy bo obecnie nadal leczę ta infekcje :( w następnym miesiącu będę brać już 2 razy dziennie plus len:tak:
 
Syn koleżanki obecnie prawie 5 lat ma urodził się w 27tc i ma dysplasplazje oskrzelowo-plucna tu chodzi o to że jest bardziej narażony na infekcje musi być na inhalacjach a tak po za tym wszystko ok jest na takich inhalacjach jak na dzieci mają na astmę.
Moja mała też miała dysplazję oskrzelowo płucna . I te leki o których piszesz w inhalacjach to sterydy moja ma na stałe . @Destino nie martw się o tlen ona za jakiś czas go nie będzie potrzebować . Moja była dwa lata odkąd jest w domu na tlenie i przyszedł ten dzieci ze w końcu nie mamy tlenu . A też jest wczesnikiem i jeszcze ma nadciśnienie płucne . Teraz cię przerasta wszystko ale zobaczysz że ona sobie poradzi . Będzie dobrze, musisz być silna dla swoich dzieci .
Dziewczyny mało się udzielam ale czytam Was , zaczynam myśli by się starać już ale chyba jednak poczekam do marca lub kwietnia . Zrobiłam trochę badań i nie wiem co jeszcze zrobić ..
 
Ostatnia edycja:
Taka robiłam te Ana i zespół antyfosfolipidowy morfologię glukozę i insulinę . Planuje jeszcze zrobić przed staraniami zrobić tarczycę i takie badanie związane z cukrem mam zlecone i też muszę zrobić . I nie wiem co jeszcze z ważniejszych zrobić . A ty jakie robiłaś ? Co u cb ?
Mi już zaczynają świtać myśl chęci się starać tylko ten strach . Jeszcze poczekam do marca i 2 ginow odwiedzę ;)
@coco07 dzięki wielkie:) ja zacznę brać za kilka dni zapewne :)

@kasiula222 co tam u Ciebie Kochana? Jakie jeszcze badania robiłaś? Niedługo dolaczysz do nas staraczek [emoji3590]
 
@kasiula222 kochana u mnie bez większych zmian już trzy @Za mną drugi cykl starań ale też raczej nic z tego wiec czeka mnie kolejny i do skutku :) badania porobione z wejścia czeka mnie heparyna. Jutro idziemy w tany na wesele ostatnio korzystam trochę z życia :)
 
@kasiula222 kochana u mnie bez większych zmian już trzy @Za mną drugi cykl starań ale też raczej nic z tego wiec czeka mnie kolejny i do skutku :) badania porobione z wejścia czeka mnie heparyna. Jutro idziemy w tany na wesele ostatnio korzystam trochę z życia :)
Pewnie korzystaj mi tak po weselu udało się zajść w ciążę niestety nie owocnie . Jakie badania robiłaś . ? A ja też mam obowiązkowo heparyne ok to 0.6 dawka plus acard. A z badań to jeszcze robiłam mutacje genu Mthfr
 
@kasiula222 dużo tego wirusowe, odzwierzece, zespół antyfosfolipidowy, Antykoagulant toczniowy, wskaźniki krzepnięcia, tarczyca pełna i trombofilie z krwi wyszla mi Mutacja PAI i mthfr. Korzystam nieukrywam :) ja mam problem z owulacja nie wiem kiedy mam sugeruje się jedynie bólem jajników i, że jest lekki śluz i mam 26dc i od dwóch dni śluz (już 3 w tym cyklu) więc nie wiem jak się do tego ustosunkować. W tamtym cyklu miałam podobnie i pojawiła się po kilku dniach @ wiec teraz też tak będzie zapewne
 
reklama
Ja tych wirusowych nie robiłam jeszcze zobaczymy czy coś nowa gin zleci . Spróbuj może testów owulacyjnych ja dzięki nim zachodziłam w ciążę więc ja w nie wierzę .;) Teraz też będę ich używać jak zacznę się starać
@kasiula222 dużo tego wirusowe, odzwierzece, zespół antyfosfolipidowy, Antykoagulant toczniowy, wskaźniki krzepnięcia, tarczyca pełna i trombofilie z krwi wyszla mi Mutacja PAI i mthfr. Korzystam nieukrywam :) ja mam problem z owulacja nie wiem kiedy mam sugeruje się jedynie bólem jajników i, że jest lekki śluz i mam 26dc i od dwóch dni śluz (już 3 w tym cyklu) więc nie wiem jak się do tego ustosunkować. W tamtym cyklu miałam podobnie i pojawiła się po kilku dniach @ wiec teraz też tak będzie zapewne
 
Do góry