reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziękuje dziewczyny za wsparcie u za wszystkie odpowiedzi :rolleyes2:
@Oczekujaca123 moj gin dał zielone światłowody pierwszej @, ale podczas załatwiania papierów do pracy, ufałam się do innego gina który znowu kazał czekać do wiosny. I dlatego zgłupiałam. Postanowiliśmy ze zaczniemy po drugiej @, natomiast jak tu was czytam, ze się staracie, testujecie itd to mi się łezka w oku kręci i tez bym już chciała ... ale boje sie żeby sie nie okazało ze bede mieć problem utrzymać kolejna ciąże ze względu na to ze za szybko np i dlatego chciałam się tu was poradzić.. może wytrzymam do lutowej @:hmm:
Trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę!:blink:
 
Dziękuje dziewczyny za wsparcie u za wszystkie odpowiedzi :rolleyes2:
@Oczekujaca123 moj gin dał zielone światłowody pierwszej @, ale podczas załatwiania papierów do pracy, ufałam się do innego gina który znowu kazał czekać do wiosny. I dlatego zgłupiałam. Postanowiliśmy ze zaczniemy po drugiej @, natomiast jak tu was czytam, ze się staracie, testujecie itd to mi się łezka w oku kręci i tez bym już chciała ... ale boje sie żeby sie nie okazało ze bede mieć problem utrzymać kolejna ciąże ze względu na to ze za szybko np i dlatego chciałam się tu was poradzić.. może wytrzymam do lutowej @:hmm:
Trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę!:blink:
Ja mysle, ze czekanie pol roku to przesada... ja czekalam 3@ a bylam po porodzie w 23tc wiec wszystko bylo wieksze , i wiecej musialo sie kurczyc... no a i tak po 1@ wygladalo ok ale kazali czekac minimum 3 to czekalam. Tp byl tez dla mnie czas badan , dojscia do siebie psychicznie chociaz w pewnym stopniu. Dluzej bym nie czekala.... a zawdze znajdzie sie lekarz co powie, ze mozna od razu i inny co kaze czekac rok :/ wiec rób co czujesz i badz pod opieka tego lekarza, któremu ufasz i z ktorym sie zgadzasz :)
 


Dzięki, a podobno pomaga bo tam jest dużo kwasu foliowego itp...

Ja kupiłam zobaczę, może psychicznie będzie mi lepiej, ze się wspomagam :)
 
Dzięki, a podobno pomaga bo tam jest dużo kwasu foliowego itp...

Ja kupiłam zobaczę, może psychicznie będzie mi lepiej, ze się wspomagam :)

Ja brałam niecały miesiąc w pierwszym cyklu starań i od razu zaszłam, ale myślę, że nie dzięki temu ;) Ledwo zdążyłam skończyć drugie opakowanie, jak poroniłam, ale to raczej też nie przez Ovarin ;)

Przy staraniach na pewno nie zaszkodzi, ma różne witaminy oprócz kwasu.
 
Ja brałam niecały miesiąc w pierwszym cyklu starań i od razu zaszłam, ale myślę, że nie dzięki temu ;) Ledwo zdążyłam skończyć drugie opakowanie, jak poroniłam, ale to raczej też nie przez Ovarin ;)

Przy staraniach na pewno nie zaszkodzi, ma różne witaminy oprócz kwasu.
Będę brała. Dzięki
 
reklama
Do góry