reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem po wizycie. Szyjka wg jego super sprzętu ma 6.18cm i jest jakis nawet widoczny miesien / zwieracz ktory pomaga utrzymywac szyjke. Zgodnie z zaleceniem wizyty mam miec co tydzien i wtedy mozna wylapac rozwarcie lekki czy skrocenie i wtedy szew. Teraz nie widzi powodu , boi sie ingerowax w tak dluga szyjke. On duzo szyjek widzial alw takiej to jeszcze nie. Wiec wydaje mu sie, ze mialam skurcze ktorych nie czulam spowodowane infekcja. Przy wizytach co tydzien bede spokojniejsza.
Cieszę się że szyjka długa. Pewnie z tym szwem byłabyś spokojniejsza, ale musisz zaufać profesorowi [emoji4] A Twoja gin nie chce Cię przyjmować co tydzień? Dobrze zrozumiałam?
 
reklama
Cieszę się że szyjka długa. Pewnie z tym szwem byłabyś spokojniejsza, ale musisz zaufać profesorowi [emoji4] A Twoja gin nie chce Cię przyjmować co tydzień? Dobrze zrozumiałam?
Napisalam jej opinie profesora i spytalam do ktorego gabinetu moge podjechac to mi odpisala , "Mysle, ze przez 2 tyg sie nic nie stanie :) " i tyle. Napisalam jej ze czulabym sie bezpieczniej i na pewno od kolejnej wiYty chcw chodzic co tydzien to juz nie odpisala. Wiec zostawie ten temat teraz to wyjdzie z poltora tyg bez usg jak sie nic nie bedzie dzialo to poczekam ale od kolejnej wizyty uswiadomie ja ze albo chodze co tydz albo szukam dodatkowego lekarza... mam nadzieje ze jak zonaczy ze mam to na "pismie" od.profesora to bedzie bardziej skora do czestszych wizyt
 
Pozdrowienia od Maksia:)
20190111_130940.jpeg
20190103_113417.jpeg
 
reklama
Do góry