reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja brałam i biorę miovarian zalecił mi p dr ma kwas foliowy,myo-inozytol i witaminy polecany przy pcos dla zachowania właściwej równowagi hormonalnej. Czy któraś z Was brała macie jakieś opinie :)
 
reklama
Ja brałam i biorę miovarian zalecił mi p dr ma kwas foliowy,myo-inozytol i witaminy polecany przy pcos dla zachowania właściwej równowagi hormonalnej. Czy któraś z Was brała macie jakieś opinie :)
Jestem po wizycie. Szyjka wg jego super sprzętu ma 6.18cm i jest jakis nawet widoczny miesien / zwieracz ktory pomaga utrzymywac szyjke. Zgodnie z zaleceniem wizyty mam miec co tydzien i wtedy mozna wylapac rozwarcie lekki czy skrocenie i wtedy szew. Teraz nie widzi powodu , boi sie ingerowax w tak dluga szyjke. On duzo szyjek widzial alw takiej to jeszcze nie. Wiec wydaje mu sie, ze mialam skurcze ktorych nie czulam spowodowane infekcja. Przy wizytach co tydzien bede spokojniejsza.
 
Jestem po wizycie. Szyjka wg jego super sprzętu ma 6.18cm i jest jakis nawet widoczny miesien / zwieracz ktory pomaga utrzymywac szyjke. Zgodnie z zaleceniem wizyty mam miec co tydzien i wtedy mozna wylapac rozwarcie lekki czy skrocenie i wtedy szew. Teraz nie widzi powodu , boi sie ingerowax w tak dluga szyjke. On duzo szyjek widzial alw takiej to jeszcze nie. Wiec wydaje mu sie, ze mialam skurcze ktorych nie czulam spowodowane infekcja. Przy wizytach co tydzien bede spokojniejsza.
Super wieści :-) możesz trochę odetchnąć. A wizyty u niego czy u twojej ginekolog?
 
@Oczekujaca123 kochana powiedz mi jakie ty miałaś dzień przed trafieniem do szpitala z synkiem objawy? Bo kojarzę że coś mówiłaś ale nie pamiętam co.... A sama mam właśnie schizy...
Do swojej gin mam chodzic na kontrole, ale ona mi napisala ze te wizyty co 2 tyg to jest ok.. i tera nie wiem czy jeszcze sobie innego nie znalezc. Tylko czy ma sens maltretowac ta szyjke co tydzien ? I czy ma sens u roznych lekarzy? ... eh. Sama nie wiem... co robić.

Ja nie mialam objawow. Potem jak sie doszukiwalam co sie dzialo to kilka dni czesniej mialam pulsacje w dole brzucha myslalam ze to ruchy a moze to byly skurcze.. no ale nie dowiem sie. Bolaly mnie plecy.... tyle...
 
@Oczekujaca123 uważam, że lepiej trzymać się jednego lekarza, a takie "grzebanie" też nie jest dobre, a na infekcje trzeba uważać :)

@roki_1991 kochana na pewno jest wszystko dobrze. Ale jeśli coś Cię niepokoi skontaktuj się z lekarzem zawsze to jeden stres mniej :*
 
reklama
Do góry