reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@martakratka kochana moje gratulacje! :) slodziaczek piękny <3 waga też niczego sobie, rodziłas naturalnie?

@Dzoana88 tak zaczęłam teraz czekam do środy i zrobię test jak nic nie wykaże to skocze na betę i będę miała pewność czy się udało czy kolejny cykl starań przed nami :)

@Hope24 jeśli bardzo Cię to niepokoi możesz skontaktować się z lekarzem i dopytać.
Ja nawet nie wiem kiedy robić test tak naprawdę hehe, nie chce czekać do dnia spodziewanej @ Ale też nie chce robić co dzień testu . Trzymam za Ciebie kciuki
 
@Ela93 a jak tam u Ciebie genetyk odezwał się?
Wczoraj nie mogła odczytać pliku który jej wysłałam ale nadesłałam jej scan ale już późno bo po 22. Tak więc dzisiaj cisza poczekam do poniedziałku. Może jutro się odezwie wspominalam jej że 18 grudnia będę w Kielcach u lekarza. Jeśli nie odezwie się to odwiedzę ja bo jej gabinet jest blisko mojego lekarza.
Bo też dostałam skierowanie od lekarza poradni genetetycznej więc mam nadzieję że się dostanę
 
reklama
Do góry