reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczynki mam pytanie, jak długo aplikowałyście sobie luteine? Obecnie mam 13tc, biorę duphaston 2x1 i luteine 3x1. Myślę czy nie zapytać za tydzień lekarza czy już można zmniejszyć ta dawkę luteiny. Od miesiąca żadnych plamień, nic się nie dzieje. Powiedzcie jak jest/było u Was :-)

Ja biorę podjęzykową i biorę ja dalej. Co prawda dziś na wizycie coś lekarka mówiła żeby powoli odstawić.. Ale bez konkretów, więc póki co biorę dalej ;)

Hej dziewczyny mam pytanie czy bol plecow w 8 tc to powod do niepokoju?? Boje sie ze cos jest nie tak

Nie chce cie straszyć, ale lepiej skonsultuj z lekarzem. Miałam takie bardzo bardzo mocne bóle w pierwszej i drugiej ciąży. Jak przy @. Niestety skończyło się jak się skończyło.... Ale w tej ciąży też mnie mega bolały plecy na początku czy teraz i wszystko jest okej. Więc nie ma reguły, trzeba sprawdzić :)

Dziewczyny rok temu, dokladnie rok temu stracilam ciążę w 6tc. Wczoraj urodzil się Mateuszek, 5140g i 54 cm. Zdrowy jak rydz :) Warto walczyc i wierzyc. To moj maly cud. Każdej z Was życzę spelnienia takich marzeń...

Wow! Dzielna mama :) ale nagroda jest cudowna :) gratuluję. Odpoczywajcie i cieszcie się sobą :)

No to Staraczki do dzieła :) dwa brzuszki się ostatnio zwolniły :) Trzymam kciuki :)

Co u ciebie?? :)

My dziś po wizycie, wszystko jest okej :) malutka waży 363gr i na 200% jest dziewczynką :) od wczoraj czuje ruchy, cudowne uczucie :)
Z gorszych wieści to grzybica, ale dostałam globulki więc mam nadzieję że będzie okej :)
 
reklama
Dziewczyny rok temu, dokladnie rok temu stracilam ciążę w 6tc. Wczoraj urodzil się Mateuszek, 5140g i 54 cm. Zdrowy jak rydz :) Warto walczyc i wierzyc. To moj maly cud. Każdej z Was życzę spelnienia takich marzeń...

Kochana gratulacje! Bardzo się cieszę ze masz już maluszka przy sobie. Jest cudowny [emoji7][emoji7][emoji8]
 
Ja biorę podjęzykową i biorę ja dalej. Co prawda dziś na wizycie coś lekarka mówiła żeby powoli odstawić.. Ale bez konkretów, więc póki co biorę dalej ;)
U mnie chyba ok. Czuje już bardzo wyraźnie ruchy. 19.12 idę na obserwacje do szpitala i mam nadzieję że nie będzie gorzej niż na ostatniej wizycie i będziemy mogli spędzić spokojnie święta w domu. Oczywiście już trzęse portkami...


Nie chce cie straszyć, ale lepiej skonsultuj z lekarzem. Miałam takie bardzo bardzo mocne bóle w pierwszej i drugiej ciąży. Jak przy @. Niestety skończyło się jak się skończyło.... Ale w tej ciąży też mnie mega bolały plecy na początku czy teraz i wszystko jest okej. Więc nie ma reguły, trzeba sprawdzić :)



Wow! Dzielna mama :) ale nagroda jest cudowna :) gratuluję. Odpoczywajcie i cieszcie się sobą :)



Co u ciebie?? :)

My dziś po wizycie, wszystko jest okej :) malutka waży 363gr i na 200% jest dziewczynką :) od wczoraj czuje ruchy, cudowne uczucie :)
Z gorszych wieści to grzybica, ale dostałam globulki więc mam nadzieję że będzie okej :)
 
@roki_1991 wspaniałe informacje, teraz już będziesz spokojniejsza jak czujesz ruchy :) cieszę się bardzo :-* zastanawiasz się już powoli nad imieniem? :)

@Jivka oby przyszła w terminie to dolacxuss do grona staraczek :)
 
@roki_1991 napisałam ale widocznie zeżarło :D także odpisuje jeszcze raz dla Ciebie @Takaja123 tez :D
U Nas chyba dobrze :) ruchy czuje już bardzo wyraźnie i czasem nawet potrafią kopniaki zaboleć, już nawet często czuje o stałych porach. Ogólnie czuje się bardzo dobrze, co prawda bolą plecy i biodra ale ja nie narzekam :) no i 19.12 idę na obserwacje do szpitala i trzese juz portkami. Boje się jak jasna cholera. Naprawdę marze chociażby żeby nie było gorzej niż na ostatniej wizycie i żebyśmy mogli spędzić spokojne święta w domu. Wiadomo że jak będę musiała zostać na święta w szpitalu to bez słowa zostane ale kiepsko u mnie psychicznie. Szczerze mówiąc to chyba depresja zaczyna wracać ale walczę z tym i staram się tej mendy do siebie nie dopuszczać.
A Ty @roki_1991 jak się czujesz psychicznie, wierzysz ze teraz już masz z górki? :) imię dla Malutkiej wybrane?
 
reklama
@kb.karola90 nie daj się żadnej depresji :* będę trzymać kciuki żeby nic się nie zmieniło i żebyś mogła spokojnie święta spędzić w domku z najbliższymi :* na kiedy masz planowo termin?
 
Do góry