reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mam wyniki homocysteiny. Przy suplementacji metylami z 13.5 spadła mi do 10. Wiem że to jeszcze za duzo żeby zacząć starania, ale myślę że wynik jak na 20 dni przyjmowania metyli to i tak nieźle... Chyba..
Dni płodne zaczną mi sie za ok 10 dni. Raczej nie mam szans zbić tej homocysteiny w tak krótkim czasie do 8. Chyba będzie trzeba wstrzymać się Jeszcze :(
 
reklama
Zejdzie. Tylko z tego co piszą dziewczyny homocysteina przy staraniach powinna być od 8 w dół. Jeśli jest wysoka to wzrasta ryzyko chorób/wad u dziecka
Nawet nie wiedziałam teraz tyle tego jest. Prolaktyna musi być w normie, tsh nie może ile tam przekraczać, homocysteina musi być poniżej 8. Wcześniej aż takich rzeczy kobiety nie wiedziały. My raczej mamy przechlapane
 
Mam wyniki homocysteiny. Przy suplementacji metylami z 13.5 spadła mi do 10. Wiem że to jeszcze za duzo żeby zacząć starania, ale myślę że wynik jak na 20 dni przyjmowania metyli to i tak nieźle... Chyba..
Dni płodne zaczną mi sie za ok 10 dni. Raczej nie mam szans zbić tej homocysteiny w tak krótkim czasie do 8. Chyba będzie trzeba wstrzymać się Jeszcze :(
Musisz ja zbić i utrzymać. Miałam tak samo. Na miesiąc odłożyłam starania bo bałam się że mogę zaszkodzić. A jak zaszlam miałam 7.4
 
@Biedronka0506 no to super :) nie musisz się kłuć :) u Ciebie od razu się udało w 1 cyklu? Ja jestem na etapie starań i tak chciałabym żeby udało się ale dużo siedzi w głowie i pewnie nic z tego bo za bardzo się nakrecam :)
 
reklama
@Biedronka0506 no to super :) nie musisz się kłuć :) u Ciebie od razu się udało w 1 cyklu? Ja jestem na etapie starań i tak chciałabym żeby udało się ale dużo siedzi w głowie i pewnie nic z tego bo za bardzo się nakrecam :)
Ja poroniłam w kwietniu [emoji22] udało się w 5 cyklu. Brałam bromergon ale nie wiem czy mi pomógł zajść w ciążę bo w drugą ciąże zaszłam w 4 cyklu. Niby wszyscy mowią uwolnić głowę a dla mnie to niemożliwe nie da się, przynajmniej ja nie umiałam.
 
Do góry