reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Nawet nie wiedziałam teraz tyle tego jest. Prolaktyna musi być w normie, tsh nie może ile tam przekraczać, homocysteina musi być poniżej 8. Wcześniej aż takich rzeczy kobiety nie wiedziały. My raczej mamy przechlapane

Tak, kiedyś kobiety nie wiedziały i uwierz mi ze teraz też nie wiedzą jeśli nie są po przejściach.

Dziewczyny miałam wizytę [emoji7] serduszko bije [emoji7] ale nie słuchałam bo za wcześnie [emoji7] dzidzia ma 2 mm [emoji38]

Super, bardzo ci gratuluję i trzymam kciuki :)

@Dzoana88 ja bym na twoim miejscu się starała i nie odpuszczała tego cyklu. Nikt nie powiedział że zajdziesz od razu, ale jeśli się uda to sama homocysteina nie jest przeszkodą do tego ;)
 
Obawiam się teraz o ta @ którą powinna nadejść w najbliższym czasie. Skończyłam wczoraj branie tabletek i jakoś mnie strach bierze że nie przyjdzie :(
 
Jutro jadę do ortodontki. Ściągam w końcu aparat noszę go od 2015 roku. To jedyny plus tego. Miałam go wcześniej ściągnąć ale że względu na ciążę zostawiłam teraz już nie widzę potrzeby aby w nim chodzić
 
reklama
Że stresu od 3 nie śpię...

Teraz mam ochotę na bułkę z masłem i sosem tatarskim...zawsze z nerwów jem :D ale na sos tatarski mogę liczyć dopiero na święta :( ale za to mój M obiecał mi ze po wizycie pojedziemy do cukierni po ciacho bo przecież będzie wszystko dobrze o będzie co świętować :)
 
Do góry