reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja mam ciągle takie myśli :/ i nigdy nie zrozumiem jaki miałoby mieć to sens, tzn tak jak niektórzy mowia ze wszystko dzieje się po coś
Wszystko dzieje się po coś to po co takim kobietom dzieci które tylko ich niszczą i nie dadzą żadnego szczęścia im.
To jest po prostu chore ale taki jest chyba system.
Tam na górze nie martwią się o nas i jakoś w nich nie wierze od jakiegos czasu
 
@Biedronka0506 super wynik! To teraz już miało możesz iść do gina, bo przy takiej becie powinien być zarodek :)

@kb.karola90 zdjęcie dla ciebie ;)
_20181205_165338.JPG
 

Załączniki

  • _20181205_165338.JPG
    _20181205_165338.JPG
    43,4 KB · Wyświetleń: 399
reklama
Ja już bym była w 17 tygodniu :( ale pech

Ela... i jeszcze bedziesz... trzeba w to wierzyc i sie nie poddawac... Jestem z Toba.. :-* Kazda z nas przezywala to samo..
I Ty bedziesz miała to szczescie :-)
Trzymam kciuki za wszystkie kobietki ktore sie staraja i bardzo gratuluje tym ktorym juz sie udalo.. :-) Pozytywnie to nakreca.. :-)
 
Do góry