reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ale wam powiem że przed ciaza byłam bardzo nerwowa a teraz o wiele spokojniejsza jestem i tak szybko się nie denerwuje. Dziewczyny te co robili trombofilie z testdna po ilu wam wyniki przyszły na pocztę?
 
reklama
@kb.karola90 no pewnie ze pójdziecie na ciacho, bo wszystko jest git :) przede wszystkim czujesz malucha, a to jest dużo. Wiesz ze żyje. Ja niestety nie czuje jeszcze nic konkretnego i to mnie stresuje. Wizyta dopiero w czwartek

@Ela93 ja jakoś po 2tyg miałam wyniki na mailu. Pocztą przyszły później, ale u mnie zadupie i poczta to dramat....
 
@roki_1991 jeszcze masz czas, by poczuc dzieciaczka. Potem to dopiero stres bedzie zjadal [emoji4] a to za malo sie poruszy, a to za duzo [emoji1] to dopiero hardkore

@kb.karola90 no niestety urodzilam. Malenka walczy a my ja wspieramy

Nie mysl o najgorszym. Te mysli odsuwaj jak najdalej. Ma byc dobrze i koniec. Innejvopcji nawet przez chwile nie rozwazaj. Byle do 30tc, potem bedzie juz z gorki
 
@Destino wiem że na każdym etapie będzie ciężko, bo na każdym etapie jest coś co nas stresuje niestety. Ale mam nadzieję że właśnie małymi kroczkami jakoś się to uda. Teraz byle do wizyty 13.12 potem polowkowe 2.01 ( to będzie 23+6) potem "tylko" 6tyg i będzie 30tc. Wierzę że jakoś damy radę.
A twoja Helenka jest silna, cieszę się bardzo że oddycha już bez respiratora i wierzę że właśnie małymi kroczkami wyjdziecie na prostą :*
 
A wiecie że byłam wczoraj zobaczyć mała Julcie @roxie123. Jest cudowna. Taki maleńki pisklaczek co ciągle otwiera dziubek po am. Jestem zakochana po uszy ♡

@Destino nieustanne wsparcie dla Ciebie i Twojej księżniczki :)

Pozdrawiam starą gwardię muaaa :)
 
reklama
Do góry