reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Śliczny :D ja się zakochałam w takim :D

Też ładny :) ja bym wolała czarny stelaż ale ten model nie ma akurat. Im mniej białego tym dla mnie lepiej :p

@roki_1991 @kb.karola90 dziewczyny oba wózki piękne :) mi też już marzy się takie planowanie :)

@Biedronka0506 beta super :) teraz już zobaczysz coś więcej na usg :*

Ja dopiero powoli od 2 dni zaczynam oglądać wózki. Bo tak to nic nie robiłam w tym kierunku bo strach jest wciąż ogromny....
 
reklama
@roki_1991 @kb.karola90 dziewczyny oba wózki piękne :) mi też już marzy się takie planowanie :)

@Biedronka0506 beta super :) teraz już zobaczysz coś więcej na usg :*
Jeszcze trochę i będziesz planować :) zobaczysz jeszcze los się do Nas wszystkich tutaj uśmiechnie :)
Też ładny :) ja bym wolała czarny stelaż ale ten model nie ma akurat. Im mniej białego tym dla mnie lepiej :p



Ja dopiero powoli od 2 dni zaczynam oglądać wózki. Bo tak to nic nie robiłam w tym kierunku bo strach jest wciąż ogromny....
A ja właśnie chcę biały stelaż :D
 
@roki_1991 wiadomo, że po takich sytuacjach to czloeirk przygotowany na najgorsze ale już jesteś prawie na półmetku i na pewno będzie wszystko dobrze ja Ci kibicuje całym sercem :* teraz możesz powoli cieszyć się i szukać wyprawki :)

@kb.karola90 na pewno tak będzie- innej możliwości nie biorę pod uwagę :) a teraz cieszę się Waszym szczęściem :)
 
@Oczekujaca123 tak a propo kabanosów to ja jestem taka bleee na kiełbasy wszelkiego rodzaju, a dziś mój M musiał jechać do rzeźnika po białe kiełbaski na kolacje :D
No to wyobraz sobie mine mojego M jak mu mowilam o kabanoskach ;p gdzie od prawie 3 lat nie mamy w domu ani grama miesa ;o
Ale czulam , ze jak nie zjem to padne :D
 
Cześć dziewczyny:) ja właśnie czekam na pobranie krwi. Sprawdzę jak przez 3 tyg brania metyli poprawiły się wyniki. A w sobotę wizyta u gin w sprawie mojej mutacji pai1.
Trzymam kciuki za wszystkie kabanoski i kielbaski :laugh2:
@Takaja123 ja w sprawie wycieczek nie podpowiem Ale sama z chęcią się dowiem :D
 
reklama
Dziewczyny czy możecie polecić jakieś ciepłe miejsce na wyjazd w styczniu? :) oby nie Egipt :)
Wszystko zależy jaki budżet. Najtaniej będzie Egipt, Tunezja. W ciekawej cenie można trafić Emiraty Arabskie lub Oman,ale już drożej będzie. No i Kanary (najcieplej pd Teneryfa i Gran Canaria).
A najdrożej ale super ciepło to już egzotyka (byle nie Karaiby i Wyspy Zielonego Przylądka bo tam Zika).
 
Do góry