reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Przywitan sie dziewczyny.
Mamy syna 6 lat. Teraz bylam juz w 14 tygodniu niestety serce przestalo bic i stracilismy synka. Skierowanie na amniopunkcje po usg wyszlo bardz wysoka przwziernosc karku. Po duzych przejsciach i stracie duzej ilosci krwi wyszlam ze szpitala we wtorek.
Teraz odpoczywam leze i nabieram sil. I choc jestem zalamana to
oczywiscie mysle o kolejnej dzidzi.
Czekamy na wyniki dna
Choc wiem ze juz byly takie pytania....
Ile zajely wam starania o nastepna dzidzie
Pozdrawiam
 
Dziewczyny jak zawsze mam schizy, miałam teraz trochę na papierze takich brązowych nitek. We wtorek na wieczór też miałam a później rano i cały dzień aż do teraz nic. Od czego to może być? Bo niektórzy mówią że to od acardu. Nie wiem co zrobic wizyta w poniedziałek..
A może lepiej zadzwon do lekarza jutro i może coś ci powie. Z plamieniami trzeba uważać
 
A może lepiej zadzwon do lekarza jutro i może coś ci powie. Z plamieniami trzeba uważać
Wiem że nie ma żartów. Ale to były tylko takie paproszki brązowe dosłownie kilka sztuk, ja zaczęłam plamic dzień po terminie @ i wtedy byłam u lekarza ale to widocznie była stara krew po implantacji i może jakieś resztki paprochow tam jeszcze krażą. Biorę duphaston, acard i heparyne także jestem zabezpieczona. Póki nie ma żywej krwi to nie trzeba siać paniki, ale ja się uspokajam jak Wam o tym powiem :)
 
@Lu_cy jestem pewna, że to jakieś pozostałości. Jesteś ustawiona na lekach. Moja lekarka też zawsze mówiła, że jak są brązowe skąpe plamienia, nie ma co panikować. Choć ten stres znam, bo plamiłam praktycznie do 16 t.c.
 
@Lu_cy jestem pewna, że to jakieś pozostałości. Jesteś ustawiona na lekach. Moja lekarka też zawsze mówiła, że jak są brązowe skąpe plamienia, nie ma co panikować. Choć ten stres znam, bo plamiłam praktycznie do 16 t.c.
Ja wtedy co straciłam plamilam 5 tygodni bez przerwy, teraz miałam takie jakby paproszki kilka sztuk ale zawsze mi się przypomina ta ciąża z zeszłego roku i włos się na głowie jeży :) teraz mam jakieś dobre przeczucia, może przez te leki, może przez to że lekarz nie straszy :)
 
@Kasiulek 77 gratulacje :)

@Ela93 ja prawdopodobnie ronilam z powodu zbyt krótkiej fazy lutealnej. Jeszcze jak krwawiłam (drugi raz) to już miałam owulacje i nie kazał mi czekac. Niestety dostałam okres po 9 dniach od tej owu. I teraz się monitorowałam i pękł mi dziś pęcherzyk w 20dc. Dopiero. A powinien 4 dni temu Max. Wiec u mnie to problem tej natury. Może się pomonitoruj jeden cykl. Może nie musisz mieć przerwy.
 
@Kasiulek 77 gratulacje :)

@Ela93 ja prawdopodobnie ronilam z powodu zbyt krótkiej fazy lutealnej. Jeszcze jak krwawiłam (drugi raz) to już miałam owulacje i nie kazał mi czekac. Niestety dostałam okres po 9 dniach od tej owu. I teraz się monitorowałam i pękł mi dziś pęcherzyk w 20dc. Dopiero. A powinien 4 dni temu Max. Wiec u mnie to problem tej natury. Może się pomonitoruj jeden cykl.
 
reklama
@Kasiulek 77 gratulacje :)

@Ela93 ja prawdopodobnie ronilam z powodu zbyt krótkiej fazy lutealnej. Jeszcze jak krwawiłam (drugi raz) to już miałam owulacje i nie kazał mi czekac. Niestety dostałam okres po 9 dniach od tej owu. I teraz się monitorowałam i pękł mi dziś pęcherzyk w 20dc. Dopiero. A powinien 4 dni temu Max. Wiec u mnie to problem tej natury. Może się pomonitoruj jeden cykl.

Link do: Naturalne planowanie rodziny - Krótka faza lutealna a dieta
Znalazłam taki artykuł jak wydłużyć fazę lutealna
 
Do góry