reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękuję Kochana, tak sie teraz wzruszam ze az mi lzy w oczach stanely:*
No i niech tak zostanie 9 miesięcy ;* :D
Dziewczyny, podczytuje Was ciągle, ale aktywnie udzielam się na lutówkach :) chciałam tylko powiedzieć,że jestem po prenatalnych
emoji85.png
wszystko super, i prawdopodobnie mieszka w brzuszku chłopczyk
emoji170.png

Zobacz załącznik 888077
Gratulacje!;*** Coraz Was więcej z brzuszkami większymi czy mniejszymi, bomba :)
 
reklama
Kurcze, tyle miałam zaległości po urlopie, że zanim przeczytałam to już nie wiem co której miałam napisać :(
@ivvonka i jakie decyzje??
@membaris trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze i bez stresu ;)
@Dagmarka1991 wyluzuj kochana, bo zwariujesz. Nie możesz się tak nakręcac. Poczekaj z testami do @ bo wcześniej i tak są nie wiarygodne. Tak jak dziewczyny pisały, czasem przed @ nie ma kreski a po terminie już są :) także głowa do góry :)

U mnie wyniki kariotypow okej, bakterii nie ma, także chyba droga do starań wolna :)
Zobaczymy co z tego będzie :)
@membaris kazde dobre slowo sie liczy i podnosi mnie na duchu ;)
Ja wlasnie wrocilam z wizyty od psychologa - zawsze jak od niej wychodze to mam wrazenie, ze dostalam skrzydel i wcale ze mna nie jest najgorzej. Takze moge stwierdzic ze dobry psycholog pomaga ;)

Bylam te u rodzinnego , tez cud facet.. dostaje skierowania do specjalistów bez problemów, zleca mi rozne badania wspiera mnie i przede wszysykim wizyta u niego to 30min a nie 5...
Zmartwil sie tylko wymiarem wątroby sledziony i jajnika... ale kazal to skonsultowac z gin a watrobe i sledziobe monitorowac usg co pol roku...
Sa jeszcze dobrzi lekarze. ;)

@Agatki no jestem ciekawa co powie ta gin. Choc jak urodzilam(ona byla i mnie czyscila tam ja poznalam) no to mowila 3-6miesiecy im dłużej tym lepiec. Pod koniec września minie 3...
W kazdym razie prosze o kciuki , zeby byla na tak ;)

@roki_1991 powodzenia , zeby szybko sie udalo :*


@Dagmarka1991 wdech , wydech.. i bedzie dobrze ! Jak dobrze pamietam to stracilas ciaze niedawno.. i to dopiero początek staran ?
 
@Oczekujaca123 trzymam kciuki za zielone światełko ;) przypomnij kiedy wizyta? Bo mój mózg nie ogarnia was wszystkich :p
@Madzik87 ciężko mi powiedzieć cokolwiek na podstawie tego co piszesz. Musiałabyś napisać więcej szczegółów - jakie było to ostatnie krwawienie, czy było w terminie @ czy jakoś inaczej. Wiem że testy owu potrafią pokazać ciążę, ale o odwrotnym przypadku ja akurat nie słyszałam.
 
@membaris kazde dobre slowo sie liczy i podnosi mnie na duchu ;)
Ja wlasnie wrocilam z wizyty od psychologa - zawsze jak od niej wychodze to mam wrazenie, ze dostalam skrzydel i wcale ze mna nie jest najgorzej. Takze moge stwierdzic ze dobry psycholog pomaga ;)

Bylam te u rodzinnego , tez cud facet.. dostaje skierowania do specjalistów bez problemów, zleca mi rozne badania wspiera mnie i przede wszysykim wizyta u niego to 30min a nie 5...
Zmartwil sie tylko wymiarem wątroby sledziony i jajnika... ale kazal to skonsultowac z gin a watrobe i sledziobe monitorowac usg co pol roku...
Sa jeszcze dobrzi lekarze. ;)

@Agatki no jestem ciekawa co powie ta gin. Choc jak urodzilam(ona byla i mnie czyscila tam ja poznalam) no to mowila 3-6miesiecy im dłużej tym lepiec. Pod koniec września minie 3...
W kazdym razie prosze o kciuki , zeby byla na tak ;)

@roki_1991 powodzenia , zeby szybko sie udalo :*


@Dagmarka1991 wdech , wydech.. i bedzie dobrze ! Jak dobrze pamietam to stracilas ciaze niedawno.. i to dopiero początek staran ?
Zabieg miałam 4 kwietnia. Początek i teraz już koniec. W sierpniu była ostatnia szansa, bo we wrześniu 2019 mam ślub kościelny. Teraz już koniec starań. Teraz czekam spokojnie na @ (powinna być dzisiaj), bo muszę zrobić badania hormonalne - mam zlecone. A jutro też zrobię kilka badań. Z wynikami mam się udać do ginekologa - bardzo specyficznej lekarki. :)
 
Zabieg miałam 4 kwietnia. Początek i teraz już koniec. W sierpniu była ostatnia szansa, bo we wrześniu 2019 mam ślub kościelny. Teraz już koniec starań. Teraz czekam spokojnie na @ (powinna być dzisiaj), bo muszę zrobić badania hormonalne - mam zlecone. A jutro też zrobię kilka badań. Z wynikami mam się udać do ginekologa - bardzo specyficznej lekarki. :)
Specyficznej? Ale mam nadzieje, ze w pozytywnym znaczeniu. :*
No ja mysle, ze jak odpuscisz to szybciej zajdziesz. Wiec jak nie chcesz to zabezpieczenie konieczne :) choc ja bym chyba zaryzykowala, bez specjalnych starab ale co bedzie to bedzie.
 
reklama
@ivvonka aaaa ojejku jejku jak niesamowicie, kochana bede myslec o was caly czas i czekac na znaki:*:*:*:*:*:*
@roki_1991 hejka:*super ze do przodu powodzenia bejbe:)

Ja melduje ze jestem po ostatnim badanku maleńkiego serduszka i z doświadczenia pani dr mowi ze w skonczonym 24 tc juz po ryzyku i wszystko jest jak to ona mowi "LUX". Przy okazji dostalismy zdjecie SuperSiurasa i malenstwa ssacego kciuk no i juz tak pieknie mały wygladal..ach...
Kciuki za brzuchatki, swieze brzuszki i reszcie Powodzenia laseczki:*
 

Załączniki

  • 20180814_141110-1.jpg
    20180814_141110-1.jpg
    405 KB · Wyświetleń: 81
  • 20180814_141115.jpg
    20180814_141115.jpg
    673,8 KB · Wyświetleń: 69
Do góry