reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@ivvonka trzymam kciuki :) przekazuje Ci mnóstwo siły, jestem z Tobą! Tak jak
@muza_ton odświeżam i czekam na informacje :)
Edit: Ale emocje :) nasza kolejka do rodzenia ruszyła:) @muza_ton i @anja93
Aaa mam jeszcze pytanko orientujecie sie czy w ciąży można używać takich skarpetek złuszczających?
 
Ostatnia edycja:
@membaris ja też chciałam sobie zrobić ale na tych co mam w domu jest napisane, że stosowanie w ciąży nie wskazane. Także nie robiłam. Nie wiem czy wszystkich nie można czy zależy od składu.
 
@ivvonka myslami jestem z Tobą i oczywiście jak dziewczyny bede co chwilę zagladac czy juz są jakies wiesci.Trzymam kciuki żeby szybko poszlo i jak najmniej bolesnie. No i za kruszonkę również kciukasy są :)
 
Hejka. Wody mi odeszly. Jade rodzić. Trzymajcie kciuki.
Kciuki zacisniete. Bedzie dobrze Iwonko
@ivvonka aaaa ojejku jejku jak niesamowicie, kochana bede myslec o was caly czas i czekac na znaki:*:*:*:*:*:*
@roki_1991 hejka:*super ze do przodu powodzenia bejbe:)

Ja melduje ze jestem po ostatnim badanku maleńkiego serduszka i z doświadczenia pani dr mowi ze w skonczonym 24 tc juz po ryzyku i wszystko jest jak to ona mowi "LUX". Przy okazji dostalismy zdjecie SuperSiurasa i malenstwa ssacego kciuk no i juz tak pieknie mały wygladal..ach...
Kciuki za brzuchatki, swieze brzuszki i reszcie Powodzenia laseczki:*
Gratuluje siurasa :)

Dziewczyny u mnie na razie z ciąża nienajlepiej ale nie chce jeczec i sie rozwodzic nad tym. Mam dosc wszystkiego na ten moment.
 
@membaris kazde dobre slowo sie liczy i podnosi mnie na duchu ;)
Ja wlasnie wrocilam z wizyty od psychologa - zawsze jak od niej wychodze to mam wrazenie, ze dostalam skrzydel i wcale ze mna nie jest najgorzej. Takze moge stwierdzic ze dobry psycholog pomaga ;)

Bylam te u rodzinnego , tez cud facet.. dostaje skierowania do specjalistów bez problemów, zleca mi rozne badania wspiera mnie i przede wszysykim wizyta u niego to 30min a nie 5...
Zmartwil sie tylko wymiarem wątroby sledziony i jajnika... ale kazal to skonsultowac z gin a watrobe i sledziobe monitorowac usg co pol roku...
Sa jeszcze dobrzi lekarze. ;)

@Agatki no jestem ciekawa co powie ta gin. Choc jak urodzilam(ona byla i mnie czyscila tam ja poznalam) no to mowila 3-6miesiecy im dłużej tym lepiec. Pod koniec września minie 3...
W kazdym razie prosze o kciuki , zeby byla na tak ;)

@roki_1991 powodzenia , zeby szybko sie udalo :*


@Dagmarka1991 wdech , wydech.. i bedzie dobrze ! Jak dobrze pamietam to stracilas ciaze niedawno.. i to dopiero początek staran ?

Dzielna jesteś:* Dobrze, że Ci psycholog pomaga. To ważne :* Zawsze pozwoli inaczej spojrzeć na świat ;* Trzymam kciuki za pozytywny rozwój wydarzeń ;)
Hejka. Wody mi odeszly. Jade rodzić. Trzymajcie kciuki.

Już malutka wychodzi? Czaaad! Trzymaj się dzielnie i Ty i malutka!:*
@ivvonka aaaa ojejku jejku jak niesamowicie, kochana bede myslec o was caly czas i czekac na znaki:*:*:*:*:*:*
@roki_1991 hejka:*super ze do przodu powodzenia bejbe:)

Ja melduje ze jestem po ostatnim badanku maleńkiego serduszka i z doświadczenia pani dr mowi ze w skonczonym 24 tc juz po ryzyku i wszystko jest jak to ona mowi "LUX". Przy okazji dostalismy zdjecie SuperSiurasa i malenstwa ssacego kciuk no i juz tak pieknie mały wygladal..ach...
Kciuki za brzuchatki, swieze brzuszki i reszcie Powodzenia laseczki:*

Jakie cudo! Cholernie zazdraszczam :D Aż mi się łezka pokazała jak zobaczyłam to z kciukiem, piękne! No to teraz już troszkę spokojniej jak zagrożenie minęło :*
Kciuki zacisniete. Bedzie dobrze IwonkoGratuluje siurasa :)

Dziewczyny u mnie na razie z ciąża nienajlepiej ale nie chce jeczec i sie rozwodzic nad tym. Mam dosc wszystkiego na ten moment.

Patusia! Spokojnie, co by się nie działo może nie jest tak źle.. nie denerwuj się i odpoczywaj ile możesz a fasolinek niech się tam rozgaszcza a nie mamę straszy, o!

@martakratka a co u Was?:*

Ja 16dc i chyba już po owulacji, bo z ciekawości zrobiłam test przedwczoraj i były ładne krechy a wczoraj już delikatna druga...tak,tak nie wytrzymslam ;p Hmmm o ile pęcherzyk pękł, bo średnio u mnie z tym bywa. Nie wiem czy decydować się na stymulację w przyszłym miesiącu hormonami, bo troszkę mam dość na + kg i tych humorów wtedy...a może sam pęknie?!
A z fajowych rzeczy byłam na VacuShaper..ale to jest fajne:))) 30min i 1000kcal spalonych, wyszłam uchachana jak nigdy ;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry