reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
WP_20180814_14_25_10_Pro.jpg
@membaris To mamy ten sam etap edukacyjny. Moja starsza też idzie do pierwszej klasy. Ja to się chyba bardziej przejmuje niż ona ;-) Właśnie dzisiaj byłam w szkole dowiedzieć się o podział klas (i jednocześnie upewnić się, że dokumenty nie zaginęły) i kto będzie wychowawcą (z relacji mojej siostry ciotecznej, która dawno temu się tam uczyła - podobno dobra kobieta, ale już starsza). No i mam jeszcze donieść zdjęcie do legitymacji i deklarację, że będzie uczęszczać do świetlicy (a potem jeszcze umowę na obiady - ale nie mieli jeszcze wzoru). To trzymam kciuki byś 3 września miała możliwość uczestniczenia z córką w uroczystości!
Pamiętaj tylko by o tym przyjmowanym antybiotyku powiedzieć jak będą Cię przyjmować do porodu. A jak ręce wyglądają? Wrzuć jakąś fotkę i pokaż brzucha ;-)
@witch84 o widzisz to świetnie mnie zrozumiesz, nie dość że końcówka ciąży, ten kleszcz, tropikalna pogoda to jeszcze córcia zaczyna szkołę. Bardzo bym chciała być z nią w tej ważnej chwili a tu niestety terminy mam od 22 sierpnia po 8 wrzesień :/ W ogóle zaczyna mnie dopadać stres ogromny przed porodem :/ powraca trauma po pierwszym :/ ech...
No a ręcę już prawie wyglądają normalnie. Na jednej widać zaledwie cień tego co było, na szczęście.
A brzucho :) śmieją się ze mnie że najpierw wchodzi brzuch potem ja :) w końcu mam na plusie 12 kg :/
 

Załączniki

  • WP_20180814_14_25_10_Pro.jpg
    WP_20180814_14_25_10_Pro.jpg
    795,8 KB · Wyświetleń: 318
Zobacz załącznik 888146
@witch84 o widzisz to świetnie mnie zrozumiesz, nie dość że końcówka ciąży, ten kleszcz, tropikalna pogoda to jeszcze córcia zaczyna szkołę. Bardzo bym chciała być z nią w tej ważnej chwili a tu niestety terminy mam od 22 sierpnia po 8 wrzesień :/ W ogóle zaczyna mnie dopadać stres ogromny przed porodem :/ powraca trauma po pierwszym :/ ech...
No a ręcę już prawie wyglądają normalnie. Na jednej widać zaledwie cień tego co było, na szczęście.
A brzucho :) śmieją się ze mnie że najpierw wchodzi brzuch potem ja :) w końcu mam na plusie 12 kg :/
Slicznie wygladasz !
Eh... jak zazdroszcze, ale oczywiscie zycze wszystkiego dobrego ! I widze dzieki Tobie i innym z brzuszkami nadzieje dla nas wszystkich.... :)
Tez teraz powinnam miec brzuch a czuje pustke i zamiast jechac na badania zbieram się do psychologa.. :(
 
@witch84 taaa jasne masz taki brzuch w standardzie, już Ci wierzę. No z tych 12 kg to jestem dumna bo w pierwszej ciąży przytyłam ponad 25kg
@Oczekujaca123 dziękuję Ci bardzo. Nie martw się każda doczeka takiego brzuszka. Niestety czasem trzeba na to dłużej poczekać, bardziej się postarać ale przychodzi ten moment że to marzenie się spełnia. Ja też myślałam że już nie zajdę w ciążę. A jednak udało się i trzęsę portkami przed porodem ;) Kochana dasz radę ! Kto wie może u mnie brzuch zginie a pojawi się u Ciebie? :)
 
@witch84 taaa jasne masz taki brzuch w standardzie, już Ci wierzę. No z tych 12 kg to jestem dumna bo w pierwszej ciąży przytyłam ponad 25kg
@Oczekujaca123 dziękuję Ci bardzo. Nie martw się każda doczeka takiego brzuszka. Niestety czasem trzeba na to dłużej poczekać, bardziej się postarać ale przychodzi ten moment że to marzenie się spełnia. Ja też myślałam że już nie zajdę w ciążę. A jednak udało się i trzęsę portkami przed porodem ;) Kochana dasz radę ! Kto wie może u mnie brzuch zginie a pojawi się u Ciebie? :)
Z niecierpliwością czekam na czwartkowa wizyte i co ginekolog powie... choc psycholog upiera sie , ze to zbyt wczesnie... minely niecale 2miesiace, bylabym juz w 31tc , ale czuje, ze jak nie zajde w ciaze to nie pozbieram sie... choc zawsze Franek bedzie naszym pierwszym dzieckiem to , zeby jakos zyc potrzebuje ziemskiego dziecka :(

Po cichu liczę na to, ze pozwoli sie od wrzesnia starać... i uda nam sie tak jak i za pierwszym razem dosc szybko :(

Ciesze sie, ze trafilam na te forum jakos mnie podnosi na duchu ;*
 
@Oczekujaca123 trzymam kciuki żebyś jak najszybciej dostała zielone światło na starania. Najważniejsze jest to co Ty czujesz i czy jesteś gotowa. Nasze sytuacje się różnią bo ja poroniłam na samym początku ciąży tj. w 7 - 8 tyg w październiku. Ale też czułam że jestem gotowa na starania i już w grudniu byłam w kolejnej ciąży. Trzymam mocno za Ciebie kciuki :) Uda się zobaczysz
 
reklama
@Oczekujaca123 może skoro jesteś gotowa i ginekolog pozwoli to rozpocznij z mężem/chłopakiem starania. Czasem kolejna ciąża pomaga ukoić ból po stracie, wiadomo że nie sprawi że zapomnisz ale będziesz mogła przelać całą miłość na kolejnego bobasa :)
 
Do góry