reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Halooo! Nie zaglądałam tu ze dwa tygodnie a Wy nadrukowałyście kilkadziesiąt stron :o
Współczuję wszystkim, które tu dołączyły. Gratuluję tym, które zobaczyły dwie kreski.
Ja postanowiłam się totalnie wyluzować jak tylko doszłam do siebie. Wpadłam w wir różnych zajęć, spotkań, misji itp. Na budowie wymalowałam kilka pomieszczeń, załatwiłam dużo różnych formalności, które non stop odkładałam. Byliśmy też z narzeczonym na spływie kajakowym. Przepłynęliśmy 22 km w jeden dzień. Wywaliliśmy się na środku zalewu: telefony zalane, mi się coś w stopę wbiło i zrobił się ropień. Od dwóch dni znowu jestem uziemiona w łóżku, bo musiałam mieć zabieg chirurgiczny. Nie mogę chodzić, jeździć autem, mam antybiotyki i do tego ręki nie mogę podnieść po szczepionce przeciw tężcowi- ostatnią miałam 10 lat temu i wrazie w trzeba było powtórzyć. Się dzieje!!!
Poza tym cały czekam na okres... Wczoraj minął miesiąc od zabiegu.
Ale ten czas leci... Szalej i zdrowiej :) Cieszę sie, ze już masz pozytywne nastawienie :)
 
reklama
No kochana.... ale przyrost... może bliźniaki :) progesteron przy dupku wzrosnie. Jest git :) gratulacje :) Teraz tylko nie spiesz sie na usg - poczekaj spokojnie, żeby się nie stresować :) Ale się cieszę :)
[emoji173]
Bliźniaki zawsze były moim marzeniem, ale nie mam na nie miejsca, jestem taka chuda,że nie potrafię sobie wyobrazić jak jedna dzidzia się tu zmieści, a co dopiero dwie :D wizytę mam 27.06. będzie to jakoś 6t i trochę, gin powiedział przez telefon,że idealnie :)
 
No kochana.... ale przyrost... może bliźniaki :) progesteron przy dupku wzrosnie. Jest git :) gratulacje :) Teraz tylko nie spiesz sie na usg - poczekaj spokojnie, żeby się nie stresować :) Ale się cieszę :)

Boje się bardzo bo miałam tak przy pierwszym poronieniu rok temu... ale jeżeli do niedzieli nie przyjdzie zrobię test jeszcze raz i jeśli będzie jakikolwiek cień idę do lekarza rodzinnego i nie wyjdę bez skierowania na betę... dziwne jest to ze mam bardzo dużo śluzu tak jak przy każdej wcześniejszej ciąży
 
[emoji173]
Bliźniaki zawsze były moim marzeniem, ale nie mam na nie miejsca, jestem taka chuda,że nie potrafię sobie wyobrazić jak jedna dzidzia się tu zmieści, a co dopiero dwie :D wizytę mam 27.06. będzie to jakoś 6t i trochę, gin powiedział przez telefon,że idealnie :)
Ja Ci moge oddać bardzo chetnie ze 20 kg ;) Bierzesz?
 
Boje się bardzo bo miałam tak przy pierwszym poronieniu rok temu... ale jeżeli do niedzieli nie przyjdzie zrobię test jeszcze raz i jeśli będzie jakikolwiek cień idę do lekarza rodzinnego i nie wyjdę bez skierowania na betę... dziwne jest to ze mam bardzo dużo śluzu tak jak przy każdej wcześniejszej ciąży
Wiem, że się dobrze gada, ale postaraj sie uspokoic :) Mocno trzymam za Ciebie kciuki :*
 
Powiedzcie kochane, czy po acardzie i zastrzykach neoparin mialyscie lekkie plamienia? Zaczynam się denerwować, bo dzisiaj mi się pojawiły... Od 5.06 robię zastrzyki. Beta przyrasta. I oby nadal rosła. Ale lampka paniki włączyła mi się...:hmm:
 
Nie wytrzymałam i pojechałam po test tej samej firmy co ostatnio i nie wyglada to ciekawie... na gorze z wtorku a na dole z teraz
IMG_4847.jpg
 

Załączniki

  • IMG_4847.jpg
    IMG_4847.jpg
    270,8 KB · Wyświetleń: 649
reklama
@jagoda87 trzeba czekac. Generalnie falszywy pozytyw tez o czyms innym moze swiadczyc nie pamietam juz o czym, nie tylki biochemiczna, ale spokojnie poczekajmy:* @Mroni ja mam zastrzyki od poczatku kwietnia, acard od miesiaca, nie zdazyly mi sie plamienia i nie wiem czy w zwiazku z tym zestwem by sie pojawialy. Skonsultuj z ginem, moze zwiekssy luteine albo dupka.
 
Do góry