reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Piękna :)
Serdeczne Gratulacje :)

Witam dziewczyny długo się nie odzywałam również poroniłam równo rok temu ale zaszłam miesiąc po lyzeczkowaniu w kolejna ciążę i urodziła mi się zdrowa córeczke 6 kwietnia.
Napewno uda sie każdej z was zajść w wymarzona ciążę i trzymam za was kciuki [emoji110][emoji110] a to moja księżniczka, trzymajcie się dziewczyny będzie dobrze :*
A dziewczynom w ciąży życzę dużo zdrowia i szczęścia :*


Zobacz załącznik 860316
 
reklama
@Cleopatra_83 milo mi ze o mnie pomyslalas :) ja troszke podczytuje ale nie nadrabiam na bieżąco niestety. Ale kazdej kibicuje :-) i Tobie na poczatku tej pieknej drogi tez :*
No my skonczylismy 26tydzien i tak nam leci 6 miesiac powoli ogladam sie za rzeczami dla maluszka :-)
@Olasec gratulacje!!!! Teraz poprosimy o zdjecie malenstwa :-)
@Ania199 jaka sliczna dzidzia no cudo!
A my na dzien dzisiejszy wygladamy tak: :-) received_1819704238093742.jpeg
 

Załączniki

  • received_1819704238093742.jpeg
    received_1819704238093742.jpeg
    10,1 KB · Wyświetleń: 133
@nafoczka ano cudownie bardzo:) kolejne megapoklady zdrowka dla was:* a do tej listy dopisac sie na dole na watku i Ty to potem zmoderujesz czy gdzies indziej przesylac info:) bardzom chetniem siem dopiszem:):):):)

Dziewczyny ja od razu bralam witaminki inne dziewczyny chyba tez, w ciazy organizm czerpie z zapasow, a nie znacie dnia ani godziny:) osobiscie polecam prenatal uno, nie badalam mutacji ale tam jest kwas foliowy metylowany, czyli lepiej przyswajalny a ponoc bardzo duzo z nas nie przyswaja go prawidłowo
Napisz mi kochanie po prostu przewidywany termin bo tam jesteś tylko bez daty :)


@Cleopatra_83 milo mi ze o mnie pomyslalas :) ja troszke podczytuje ale nie nadrabiam na bieżąco niestety. Ale kazdej kibicuje :-) i Tobie na poczatku tej pieknej drogi tez :*
No my skonczylismy 26tydzien i tak nam leci 6 miesiac powoli ogladam sie za rzeczami dla maluszka :-)
@Olasec gratulacje!!!! Teraz poprosimy o zdjecie malenstwa :-)
@Ania199 jaka sliczna dzidzia no cudo!
A my na dzien dzisiejszy wygladamy tak: :-)Zobacz załącznik 860669
śliczny domek, mój juz sflaczal po 2 latach ;) ale leci... matko!
 
reklama
Do góry