reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny myślicie ze zawsze taka kreska się pokazuje na teście pod światło? Już sama nie wiem co mam myśleć o tym. Niby @ dopiero w weekend ale kupiłam testy na wykrycie wczesnej ciąży.
 
reklama
@jagoda87 z tymi testami to trudno stwierdzić. Tyle firm i rodzajów. Ja tylko wiem, że jak u mnie był zarys kreski to była ciąża a jak było biało to było za wcześnie lub nic nie było. A który masz d.c.?

@porcelana, każda z nas troszkę inaczej te pozabiegowe dni przechodziła. Ja tak mniej więcej po tygodniu już byłam fizycznie do życia. Początkowe dni to tak większe, mniejsze plamienia. Brałam też antybiotyk (o osłonie pamiętaj albo w jogurty lub zsiadłe mleko zainwestuj) i przeciwbólowe też brałam. I starałam się oszczędzać mimo, że w każdym kącie koty fruwały. Jak już się ogarnęłam to nadrobiłam. Zdrowie jest najważniejsze.

@Irenaa dziękuję bardzo. Ja mam tam troszkę problemów, bo wady u malutkiej wykryli na usg, ale ja to ogarnę, żebym miała na uszach stanąć to ogarnę. I Ty też bądź silną.:)

,,Jak jest dobrze to jest dobrze a jak nie jest dobrze to dlatego, że wkrótce będzie dobrze,,. :)
 
Witam nowe dziewczyny i zapalam swiatełka dla Waszych Aniołków. Zostancie tu z nami, razem jest łatwiej przez to wszystko przejść, a Dziewczyny mają duza wiedzę i zawsze chętnie pomagają :)

@Totois30 juz niebawem będziesz Nam wysyłać zdjęcia ogromnego brzuszka :)

@jagoda87 tak dla pocieszenia powiem Ci ze jak ja ostatnio robiłam test to nawet pod światło nic nie było widać :) poczekaj może na spokojnie do weekendu i wtedy zrób. Aaa i jeszcze chciałam zapytać czy pod to światło to widać w tym czasięgu w którym każą sprawdzać wynik czy po jakimś dłuższym czasie??

@Cleopatra_83 gratuluję :)

@Marika92 a jak u Ciebie dzisiaj sytuacja wygląda? :)
 
Witam nowe dziewczyny i zapalam swiatełka dla Waszych Aniołków. Zostancie tu z nami, razem jest łatwiej przez to wszystko przejść, a Dziewczyny mają duza wiedzę i zawsze chętnie pomagają :)

@Totois30 juz niebawem będziesz Nam wysyłać zdjęcia ogromnego brzuszka :)

@jagoda87 tak dla pocieszenia powiem Ci ze jak ja ostatnio robiłam test to nawet pod światło nic nie było widać :) poczekaj może na spokojnie do weekendu i wtedy zrób. Aaa i jeszcze chciałam zapytać czy pod to światło to widać w tym czasięgu w którym każą sprawdzać wynik czy po jakimś dłuższym czasie??

@Cleopatra_83 gratuluję :)

@Marika92 a jak u Ciebie dzisiaj sytuacja wygląda? :)

Po 3-5 minutach już widać pod światło.
 
reklama
@jagoda87 masz dwa wyjścia :) albo czekasz do soboty-niedzieli, albo robisz znowu jutro rano :) ja bym nie brała e ogóle pod uwagę tego ze na 6 dni przed @ mają dawać juz wynik. Aaa i jeszcze gdzieś słyszałam że jak się chce upewnić czy to napewno kreska czy wyobraźnia to trzeba ten test rozłożyć na części i ten paseczek przyłożyć do białej kartki papieru i wtedy widać :)
 
Do góry