reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej Dziewczyny!Pisałam troszkę tutaj w marcu.Jestem po trzech poronieniach w 7/8 tyg. a ostatnio była ciąża biochemiczna.Nie jestem już młoda nie mam dzieci to tak trochę ciężko z tym wszystkim.Trochę musiałam odpocząć od tego wszystkiego.Wczoraj byłam u lekarza i on nie widzi żadnych przeciwwskazań żeby próbować dalej.Jestem akurat przed owulacją pęcherzyk ładnie rośnie,błona ok więc teraz mam męczyć mojego M :tak:.Zobaczymy co z tego wyniknie.Gratuluję nowych fasolek i wspieram wszystkie starające się dziewczyny po przejściach
 
reklama
Hej Dziewczyny!Pisałam troszkę tutaj w marcu.Jestem po trzech poronieniach w 7/8 tyg. a ostatnio była ciąża biochemiczna.Nie jestem już młoda nie mam dzieci to tak trochę ciężko z tym wszystkim.Trochę musiałam odpocząć od tego wszystkiego.Wczoraj byłam u lekarza i on nie widzi żadnych przeciwwskazań żeby próbować dalej.Jestem akurat przed owulacją pęcherzyk ładnie rośnie,błona ok więc teraz mam męczyć mojego M :tak:.Zobaczymy co z tego wyniknie.Gratuluję nowych fasolek i wspieram wszystkie starające się dziewczyny po przejściach
Powodzenia Irenko ;)
 
@Totois30 ale oczywiście, że będzie dobrze. I tak trzeba myśleć i wszystkie inne scenariusze, które gdzieś tam się chcą plątać - do kosza. A okrągły brzuszek to jeden z najlepszych uspokajaczy i rozczulaczy.:)

@Tutti_frutti_by-Iga @Dominika000 bardzo współczuję, zapalam światełka dla maluszków i przytulam. Trzymajcie się dziewczyny i walczcie dalej. Tu jest naprawdę sporo kobietek, które po jednym niepowodzeniu mają piękne, zdrowe ciąże. I tego Wam życzę z całego serca.

@Irenaa pamiętam troszeczkę. Spróbuj nie myśleć o tym, co było (wiem, że niełatwo) teraz jest nowy cykl nowa szansa na dzidziusia tym bardziej, że lekarz mówi, że możecie działać. Trzymam kciuki za dwie kreski. :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny! Jestem tu nowa. Niestety doswiadczylam przykrego skutku poronienia z koniecznoscia zabiegu lyzeczkowania w okolo 8/9 tygodniu ciazy. To moja druga ciaza. Mam corke 28 miesiecy i bardzo pragnelam dac jej rodzenstwo. Od poczatku czulam, ze cos jest zle i nie Tak jak powinno. Beta rosla bardzo slabo i nieregularnie az zaczela spadac. Zabieg mialam 5 maja. Wizyte kontrolna powinnam miec za tydzien. Przyczyny poronienia nie znam i pewnie juz nie poznam ale dzieki mojej corce szybko wrocilam do do tego stanu mentalmego.
Zastanawiałam się dlaczego tak zamilkłaś... Przykro mi.
 
Cześć, dziewczyny. Słabo trochę się czuję... Bardzo mnie ciągnie i boli tam w środku po tym zabiegu. Plamienie różowe, chociaż wczoraj w szpitalu już prawie nic nie było. Bez przeciwbólowych bym nie ujechała. Nie mogę się wyprostować do końca, taka zgięta chodzę.
Ile to może trwać? W szpitalu mówili, że mam się po prostu oszczędzać.
Wczoraj w sumie po powrocie trochę latania było za tą doksycykliną, jeździłam po aptekach na tak zwany krzywy ryj żeby mi sprzedali. No, ale się udało. Dzisiaj o 14 do rodzinnego po receptę i muszę tylko donieść do apteki.
Już jestem cała nerwowa. Jest tyle roboty przy wykańczaniu domu, ja już chcę działać żeby się czymś zająć i nie myśleć o tym, a tu muszę leżeć... [emoji17]
Śniło mi się dzisiaj, że byłam w ciąży i szłam na pierwszą wizytę i dziecko miało już 5 cm. Ostatnio mi się śniło, że poroniłam i to się sprawdziło więc liczę, że ten dzisiejszy sen też będzie proroczy...
 
reklama
Do góry