reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Tutti_frutti_by-Iga ojej Ty tutaj? Bardzo mi przykro:*:*:*:* przyczyny bezposredniej mozesz nie poznac ale mozesz porobic troche badan zeby wykluczyc pewne glowne przyczyny. U mnie w stopce mozesz znalezc te ktore ja robilam, gdy przekrecisz tel poziomo. Jak wejdziesz tez na profil @nafoczka znajdziesz wątek badania po poronieniu i tam tez sporo ciekawych wskazówek. Kiedy planujecie wrocic do staran?:* @kb.karola90 to nawet lepiej ze w 19dc mozesz dowiedziec sie czy pęcherzyk pękł: ) gin to oceni po obrazie usg i zapytaj jaka grubosc endometrium, a to sie jeszcze nie staracie przed ta wizyta? No ale zobaczysz jak owu dziala:)

Znamy sie? Niestety tak[emoji19] wiem ze zrobili tylko badanie histopatologiczne jak spytalam po zabiegu o genetyczne powiedzial ze juz za pozno. Czekam na wizyte kontrolna.
 
@Tutti_frutti_by-Iga z grudniowek..badanie histopatologiczne to formalnosc ktora nic nie wnosi:/ osobiscie uwazam ze warto sie pobadac ale to oczywiscie indywidualna decyzja...

Jakie badania warto wykonac? Nie chcialabym wpasc w paranoje i nakrecac sie za bardzo. Tlumacze sobie ze stalo sie i ze nie jestem jedyna i wierze ze kolejnym razem sie uda!
 
@Totois30 teraz grzecznie czekamy na wizytę i zielone światło :) ostatnio przeżyłam taki stres jak wydawało mi się ze zaszłam ze szkoda gadać :( bałam się że może to za wcześnie, że lekarz powie ze nie powinnam jeszcze i stracę ciążę przez własną głupotę...także teraz grzecznie czekamy :)
 
Witam nowe dziewczyny,przykro mi ze Was tez to spotkało.
Zrobiłam test i znowu to sama... ledwo widoczna kreska pod światło... chyba zostaje mi czekać na @ [emoji17]
 
20180516_062148.jpg
Dziewczyny u mnie dziś sytucja wygląda tak :rolleyes2:
 

Załączniki

  • 20180516_062148.jpg
    20180516_062148.jpg
    536 KB · Wyświetleń: 499
reklama
Jakie badania warto wykonac? Nie chcialabym wpasc w paranoje i nakrecac sie za bardzo. Tlumacze sobie ze stalo sie i ze nie jestem jedyna i wierze ze kolejnym razem sie uda!
witaj,
Trudno jest doradzić czy raz to przypadek czy może jakis problem. Myślę że większość z nas po razie uważała, że to przypadek, ja też, a potem 2, 3, 4... 6 Absolutnie Cie nie strasze tylko proponuje abyś zrobiła tyle badań ile jesteś w stanie i na ile masz chęci..
tu jest ta lista o której @Totois30 wspominała
Link do: Ciaze po poronieniach zakonczone sukcesem- badania, przebieg
Zacznij od postawowych w tym dobrze zdiagnozuj tarczyce, do glukozy dorzuc np insuline, homocysteine, progesteron,

Pytanie z innej beczki? jakie mamy teraz fasolki bo na @Totois30 i @martakratka się zatrzymałam :p @Cleopatra_83 gratulacje!

PS
U mnie szpital. M. juz trzecią dobe ma temp bliską 40 st. i okropnie sie o niego martwie :( teraz te wszystkie sepsy i "uje muje"
 
Do góry