reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam nowe dziewczyny i zapalam swiatełka dla Waszych Aniołków. Zostancie tu z nami, razem jest łatwiej przez to wszystko przejść, a Dziewczyny mają duza wiedzę i zawsze chętnie pomagają :)

@Totois30 juz niebawem będziesz Nam wysyłać zdjęcia ogromnego brzuszka :)

@jagoda87 tak dla pocieszenia powiem Ci ze jak ja ostatnio robiłam test to nawet pod światło nic nie było widać :) poczekaj może na spokojnie do weekendu i wtedy zrób. Aaa i jeszcze chciałam zapytać czy pod to światło to widać w tym czasięgu w którym każą sprawdzać wynik czy po jakimś dłuższym czasie??

@Cleopatra_83 gratuluję :)

@Marika92 a jak u Ciebie dzisiaj sytuacja wygląda? :)
Wlansie mam ktg i jest ok, nie ma skurczy, z resztą ja ich też nie czuje. leki w kroplówce na zahamowanie skurczy mam dalej (10 serii) a leci 6 więc jakoś ze śr na czw o 5 rano będzie ostatnia dawka, dziś też ostatnia dawka sterydu na rozwój plucek w razie czego :) ale miejmy nadzieję że Maksiu posiedzi jeszcze w brzuszku bo już mamę nastraszył.. Ogólnie ja czuję się dobrze, leżę jem sikam [emoji14] i to tyle i jeżdżę ze stojakem z kroplówką uwiązana jak piesek no ale trudno, dobrze że leki działają
 
reklama
@jagoda87 te napisy często na bakier są z uczciwością. U mnie siostra mówiła: Iwona, pamiętaj Pink z Rossmana i wszystko jasne. Gdzie tam? Nawet cienia. A ciąża była.
 
W sobotę lub niedziele ma przyjść @ ale testy kupowałam które powinny pokazywać na 6 dni przed @
Do soboty nie czekaj. Ja robiłam w poniedziałek po południu. No i bez odczekania tych kilku minut sprawdziłam test i nie było nic widać, później o nim zapomniałam i dopiero wieczorem chciałam go wyrzucić, spojrzałam jeszcze raz i była taka ledwo widoczna kreska. Pomyślałam wtedy, że to przez to, że tyle czasu leżał i z resztą za każdym razem piszą w ulotkach, że jeżeli w ciągu pięciu minut nie pokażą się dwie kreski, to już potem wynik pozytywny może być zakłamany.
Powtórzyłam w środę i już wyszły dwie grube krechy [emoji6]
 
@jagoda87 masz dwa wyjścia :) albo czekasz do soboty-niedzieli, albo robisz znowu jutro rano :) ja bym nie brała e ogóle pod uwagę tego ze na 6 dni przed @ mają dawać juz wynik. Aaa i jeszcze gdzieś słyszałam że jak się chce upewnić czy to napewno kreska czy wyobraźnia to trzeba ten test rozłożyć na części i ten paseczek przyłożyć do białej kartki papieru i wtedy widać :)

Dzięki za pomysł... właśnie tak zrobiłam z porannym testem i dalej widzę ta kreskę, słabo ale jest...
 
IMG_4456.jpg
oczywiście nie mówię o tej całkiem po lewej stronie
 

Załączniki

  • IMG_4456.jpg
    IMG_4456.jpg
    169,7 KB · Wyświetleń: 373
@jagoda87 Kochana u mnie test ciazcią wyszedł dopiero jak już z bety wiedziałam że jestem w ciąży... Jaki test bym nie robiła był negatywny, więc teraz osobiście jak tylko coś będzie na rzeczy to beta i tyle..:) One tylko w książkowych wzrostach hormonów dadzą wynik na 6 dni przed @.
@Marika92 Super, że leki działają:* Biedna Ty, że w tym szpitalu musisz leżeć,ale przynajmniej jesteś spokojniejsza:* Niech malutki czeka :)

A pro po jadę betę powtórzyć czy po tygodniu mi spadła z tych 96.. jutro wizyta u ginekologa i już chodzę nakręcona :(
 
reklama
Do góry