reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@martakratka, jak ja się wczułam to zauważyłam, że jestem jakoś w czwartym miesiącu. Poczekaj, wszystko w swoim czasie.

@porcelana, najgorsze za Tobą. Jeśli masz możliwość pooszczędzaj się dzień, dwa.

@Aganiak jak tak powie, to zmień lekarza lub postaw go na następnej wizycie przed faktem dokonanym. Nie może dyktować, kto może a kto nie może zachodzić w ciąże. No chyba, że istnieją ku temu poważne przesłanki zdrowotne, ale i wtedy powinien przedstawić stanowisko medyczne w danej sprawie a nie wskazywać palcem. Mi lekarz NFZ powiedział parę przykrych słów, więcej mnie na pewno nie zobaczy. Decyzja zawsze leży po stronie pacjentki. A jeśli czujesz, że bardzo pragniesz jeszcze jednego dziecka to walcz o nie.

@jagoda87 jutro może być lekko ciemniejsza, tylko jutro to wrzuć fotkę. Zobaczymy co tam wykombinowaliście wieczorną porą :)

@Marika92 brak skurczy to dobre wiadomości. :) Maksiu, proszę, ani kroczku dalej. Twój jest lipiec.:)
 
Ostatnia edycja:
@ivvonka dzięki [emoji6] jestem już po wizycie i mam wrażenie że dobrze trafiłam [emoji6] rzeczowa rozmowa bez wykładu że wymyślam w tym wieku, choć tego się obawiałam. Dala mi clostibegyt na owulacje i duphaston już teraz w tym cyklu mam brać. A jak nie zaskoczy to na początku czerwca chce zobaczyć jak idzie owulacja tzn monitoring. Jestem bardzo mile zaskoczona, wyszłam z uśmiechem na ustach i pełna nadziei że może się udać [emoji4]
 
@martakratka, jak ja się wczułam to zauważyłam, że jestem jakoś w czwartym miesiącu. Poczekaj, wszystko w swoim czasie.

@porcelana, najgorsze za Tobą. Jeśli masz możliwość pooszczędzaj się dzień, dwa.

@Aganiak jak tak powie, to zmień lekarza lub postaw go na następnej wizycie przed faktem dokonanym. Nie może dyktować, kto może a kto nie może zachodzić w ciąże. No chyba, że istnieją ku temu poważne przesłanki zdrowotne, ale i wtedy powinien przedstawić stanowisko medyczne w danej sprawie a nie wskazywać palcem. Mi lekarz NFZ powiedział parę przykrych słów, więcej mnie na pewno nie zobaczy. Decyzja zawsze leży po stronie pacjentki. A jeśli czujesz, że bardzo pragniesz jeszcze jednego dziecka to walcz o nie.

@jagoda87 jutro może być lekko ciemniejsza, tylko jutro to wrzuć fotkę. Zobaczymy co tam wykombinowaliście wieczorną porą :)

@Marika92 brak skurczy to dobre wiadomości. :) Maksiu, proszę, ani kroczku dalej. Twój jest lipiec.:)
No właśnie od razu po wyjściu ze szpitala i przejściu się kawałek chodnikiem odczułam, że chyba jednak nie czuję się znośnie tak jak podczas okresu. Kichanie to jakaś masakra. Po powrocie do domu podniosłam mojego 7-kilowego psa, bo się tak cieszył i od razu tego pożałowałam.

A mam do Was pytanie. W zaleceniach w karcie wypisowej mam napisane, że mam brać antybiotyk doksycyklinę 2x1 przez pięć dni, a nie dostałam żadnej recepty. Też tak miałyście? Zauważyłam to dopiero jak dojeżdżałam do domu, a mieszkam 70 km od szpitala. Wczoraj faktycznie dostałam go dwa razy przed i po zabiegu, ale dzisiaj już nie. Iść jutro rano do lekarza rodzinnego po receptę?
 
@porcelana ja dostałam normalnie receptę ze szpitala. Musisz koniecznie brać antybiotyk. Przejrzyj jeszcze dokładnie papiery ze szpitala bo ja raz dostałam receptę wydrukowana normalnie na kartce A4, a też myślałam że zapomnieli mi dać.

@Aganiak super ze trafił Ci się taki lekarz :) to od kiedy zaczynacie działać z przytulankami?

Dziewczyny za tydzień będę już po wizycie...boje się jak jasna cholera...
 
@porcelana ja dostałam normalnie receptę ze szpitala. Musisz koniecznie brać antybiotyk. Przejrzyj jeszcze dokładnie papiery ze szpitala bo ja raz dostałam receptę wydrukowana normalnie na kartce A4, a też myślałam że zapomnieli mi dać.

@Aganiak super ze trafił Ci się taki lekarz :) to od kiedy zaczynacie działać z przytulankami?

Dziewczyny za tydzień będę już po wizycie...boje się jak jasna cholera...

Już działamy [emoji6] duphaston mam brać już od jutra akurat wypada 16 dzień cyklu a clo od następnego cyklu. Jestem pełna nadziei że może to jednak jest możliwe.
 
reklama
@martakratka, jak ja się wczułam to zauważyłam, że jestem jakoś w czwartym miesiącu. Poczekaj, wszystko w swoim czasie.

@porcelana, najgorsze za Tobą. Jeśli masz możliwość pooszczędzaj się dzień, dwa.

@Aganiak jak tak powie, to zmień lekarza lub postaw go na następnej wizycie przed faktem dokonanym. Nie może dyktować, kto może a kto nie może zachodzić w ciąże. No chyba, że istnieją ku temu poważne przesłanki zdrowotne, ale i wtedy powinien przedstawić stanowisko medyczne w danej sprawie a nie wskazywać palcem. Mi lekarz NFZ powiedział parę przykrych słów, więcej mnie na pewno nie zobaczy. Decyzja zawsze leży po stronie pacjentki. A jeśli czujesz, że bardzo pragniesz jeszcze jednego dziecka to walcz o nie.

@jagoda87 jutro może być lekko ciemniejsza, tylko jutro to wrzuć fotkę. Zobaczymy co tam wykombinowaliście wieczorną porą :)

@Marika92 brak skurczy to dobre wiadomości. :) Maksiu, proszę, ani kroczku dalej. Twój jest lipiec.:)

Mam nadzieje ze coś będzie więcej widać... bardzo bym chciała ale nie chce się narazie nastawiać
 
Do góry