reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@porcelana u mnie tak 24h przed zaczal bolec a moze i wczesniej pobolewac, plamilam ogolnie 2 tyg ale tak co ktorys dzien troche, a tak z 2 dni przed mocniej , u mnie tak stopniowo sie nasilalo przez jakies 24h
 
Ciężko o tym pisać, przypominać sobie, ale u mnie w 1 ciąży serce chyba też 2 tyg już nie biło, było to przed sylwestrem, więc do szpitala dopiero po nowym roku, nic się nie działo, choć lekarz myślał, że po takim czasie się coś ruszy...
więc doczekałam się 4.01, 3 tabletki- leciutkie plamienie, nic więcej, znowu 2 tabletki i nic, więc na drugi dzień zabieg.
Lekarze twierdzili, że to była mocna ciąża, że po 5 tabletkach nic się nie ruszyło...
Teraz jestem w 2 ciąży, jutro kolejna wizyta i jak możecie się domyśleć, nie jest łatwo, po takich przejściach cieszyć się wizytą, raczej się oczekuje na nią i ma nadzieję , że teraz będzie wszystko dobrze...
 
@Paulinax Kochana napewno wszystko będzie dobrze:* Musi to być "nagroda" za to cierpienie...

Co do dziewczyn przeżywających ten przykry moment..ja osobiście w pt o 11 dostałam 3 tabletki cytotec, a w sb o 13 miałam dopiero zabieg..a krwawienie średnie..to bardziej chodzi o to żeby szyjka się otworzyła. Ze mną leżała dziewczyna co w ogóle nie krwawiła..a po 2 godzinach wszystko z niej zeszło. Ja niestety dopiero w pt koło 23 poroniłam sama i bez żadnego USG zrobili i tak zabieg bo byłam "otwarta" jak to określili :(
 
Zastanawiam się czy sprawdzić czy dobrze beta hCG przyrasta czy nie? Martwię się, że znów będzie źle i zmarnuje sobie urlop na który jadę za tydzień.... ale z drugiej strony może jest dobrze i to też mnie trochę uspokoi. Do lekarza idę dopiero 30.05 i to będzie 6 tydz wiec można wtedy zrobić od razu USG. Dać sobie spokój betą czy robić???
Ja bym poszła zrobiła bhcg i sprawdziła przyrost po 48h
Dziewczyny ja jutro się chyba wypisze na przepustkę i będę przyjeżdżać tylko na ten czopek ...bo to b z sensu tak tu siedzieć jak się nic za bardzo nie dzieje .. może sam organizm powinien się oczyścić a jak zacznie się akcja to wrócę do szpitala .Co myślicie?
Myślę że to nie jest dobry pomysł. A jak dostaniesz krwotoku?
 
@asiaxkk ja bym na twoim miejscu nie robiła. Po pierwsze to tylko stres, a po drugie, niestety ale prawda jest taka, że nawet dobry przyrost bety nie świadczy o tym że na urlopie się nic nie stanie. Oczywiście nie życzę ci tego, ale piszę z własnego doświadczenia i nie tylko
 
Cały czas się właściwie nic nie dzieje. Na papierze po podtarciu tylko jakieś pojedyncze niteczki czerwone/brązowe/różowe. I to się pojawia tylko przy robieniu siusiu, bo wkładka higieniczna jest czysta. Brzuch nie boli prawie w ogóle.
 
Wiesz co @asiaxkk w natloku tych postow ostatnio zupelnie zzleCi odpowiedzialam na pytanie. Ja myslalam ze pytasz o bete po poronieniu a przeciez Ty mialas ostatnio kreseczke na tescie. Ja pierwsze co zrobilam to beta i wizyta u gina po leki. Oczywiscie przyrost po 48 h.Badalas te bete ?bo cos sie zgubilam...polecam zrobic zeby wiedzieć jak to wyglada:)
 
reklama
@porcelana a który to tydzień? U mnie zaczęło się tak samo ale to plamienie przy podcieraniu trwało 2 dni. Tydzień był 7 rozmiar zarodka na 5ty. Lekarz tez mówił jechać do szpitala jak się zacznie. A jak stwierdziłam a po co to stwierdził że faktycznie nie musze.
Wyglądało to tak ze zaczęły się skurcze ból jak na okres i takie strzępki tkanek wylatywaly czarne a potem taka kulka jakby woreczek a potem już krwawienia jak duży okres.
Nigdzie nie pojechałam i nie żałuję bo szpitale są straszne
 
Do góry