reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@kruszynka witaj :) oby to nie bylo nic nie tak trzymam kciuki aby z tą ciaza sie udalo i do konca bylo wszystko ok. A jesli chodzi o nospe w ciazy to lepiej nie korzystac z niej za czesto któraś z dziewczyn pisala pisala dzlaczego tylko teraz nie wiem czy na tym watku czy na poprzednim na ktorym bylam przed poronieniem.
Nospa moze powodowac slabe napięcie mięśniowe u dzidzi po porodzie
 
Dziewczyny potrzebuje Waszej rady... Od rana pobolewa mnie lewy jajnik, zrobilam test owu i wyszla slabiutka druga kreska. Kiedy najlepiej sie starac- poczekac jeszcze, czy dzialac? Poratujcie radą bo nie wiem...
 
@martakratka z moich obserwacji wynika ze jak jest blada kreska to jutro bedzie mocna czyli pojutrze bedzie owu. Ja oczywiscie majac mozliwosc staralabym sie dzis jutro i pojutrze ale tak naprawde pojutrze wydaje minsie byc najwieksza szansa bo prawdopodobnie pojutrze uwolni sie jajeczko i do sr zolnierze beda mogli dzialac takie moje zdanie:)
 
@martakratka z moich obserwacji wynika ze jak jest blada kreska to jutro bedzie mocna czyli pojutrze bedzie owu. Ja oczywiscie majac mozliwosc staralabym sie dzis jutro i pojutrze ale tak naprawde pojutrze wydaje minsie byc najwieksza szansa bo prawdopodobnie pojutrze uwolni sie jajeczko i do sr zolnierze beda mogli dzialac takie moje zdanie:)
Dziękuję Ci bardzo:) No to zaczynamy dzialac :)
 
@martakratka ja bym też pewnie zaczęła dziś i codziennie,my to nawet dwa lub trzy razy dziennie w te dni szalelismy :-) zresztą normalnie też tak bywa. To wyobraź sobie co ja mam teraz gdy trzeba uważać. Lekarz nie zabronił, kazał mi sterować aby nic nie bolało. Ale jeszcze M nie mówiłam hehe bo jak usłyszy to żyć mi nie da a i z tym moim sterowaniem będzie kiepsko
 
reklama
@Aggs jak tam? Juz po ślubie? ;) kiedy termin @?

U mnie dzis @ przyszla, od 1 marca zaczynam nową pracę dzisiaj poczułam stresik.
Kręgosłup mi cos siada, moja dwulatka coraz ciezsza a matka coraz słabsza. Muszę jakos odkurowac plecki, bo tak ciezko zyc :(
 
Do góry