reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@DiunaTheCat ja tego nie mam. Chyba to świadczy tez o potrzebie ograniczenia glutenu? Nie chce Cie wprowadzac w blad ale cos takiego mi sie kojarzy:/ ja jestem zdania ze wszystko nawet lekko podwyzszone warto normowac bo to moze świadczyć o jakichs sklonnosciach organizmu moze w samej ciazy byly sporo podwyzszone np, tarczyca akurat ma jasne zasady leczenia, endokrynolog ogarnie:) ale ze nie za wysokie to na szczescie raczej niegrozne ale na pewno warto obserwowac i normować :)
@Wiolus85 ja mialam opis w stylu nic z tego nie wynika..u Ciebie cos sie dzieje moze to przyczyna straty? Naprawde nie wiem, ginekolog potrzebny o_O
@membaris jedyne co moge poradzic to spokoj bo stres to najgorsze zlo, dzidzia potem bedzie niespokojna jak sie urodzi:) reaguj jak potrzeba (IP) ale postaraj sie zrobic cos na odstresowanie:* obejrzec przyjaciol wlasnie leca na comedy central;) bedzie dobrze :*:*:*:* chyba ze masz szanse zadzwonic do gina zawsze to najlepsze wsparcie bo uspokoi najlepiej ze wszystko ok:)
 
@Wiolus85 Opis świadczy o tym, że było poronienie, ale nie wnosi nic co do jego przyczyny.

@membaris Spokojnie. Może to tylko jelita, które uciska rosnąca macica. Skonsultuj z lekarzem, ale podejrzewam, że jeśli nic więcej Ci nie dolega, to tylko każe obserwować.

A wogóle to gratuluję wszystkim udanych wizyt fasolkowych. @kari21 Teraz tylko dobrze się odżywiaj i się nie stresuj.
 
@Wiolus85 to taki zwykły, opis pozostałości po poronieniu lub pobranych w trakcie poronienia tkanek. Czasem badanie histopatologiczne pomaga wykryć np. ostry stan zapalny, ale u Ciebie tego nie ma w opisie.

@membaris też tak miałam raz. Aż mnie wygięło. Położyłam się, wzięłam magnez i odpoczęłam. Przeszło. Innego dnia cały czas coś kłuło w prawym dole i drażniące było, ale też się uspokoiło. Jeśli nie jest to ciągły, ostry ból, nie ma plamienia to najpewniej ktoś mały robi sobie więcej miejsca. Odpoczywaj w takich sytuacjach, ciepłe picie też pomaga. I tam zagadaj do maleństwa żeby trochę delikatniej to przemeblowanie robiło.;)
 
Ostatnia edycja:
Weszlam po paru dniach nieobecnosci i tak czytam i czytam i az mnie zamurowalo co przeczytalam. @kari21 okropnie wspolczuje, nawet sobie nie wyobrazasz jak bardzo...zycie jest czasem takie niesprawiedliwe.... Trzymaj sie chociaz pewnie zadne slowa nie są w stanie teraz pomoc pamietaj ze tutaj od kazdej z nas masz wsparcie wirtualne!! ❤ :(:(:(
Ja juz trzeci dzien z rzedu goraczka 38stC i chyba jakas angina mnie bierze..
Milego dnia
 
@kari21 jak tam sytuacja dzisiaj? Byłaś w szpitalu? Jak się czujesz? Mam nadzieję że to jednak nie to.

@membaris ja też tak miewam. Ostatnio kichnełam sobie i mnie tak zabolało że myślałam że płakać będę. Ogólnie czasem mnie zaciągnie przy przewracaniu z boku na bok. Potrafi mnie kłuć gdy za dużo pochodzę wtedy siadam i odpoczywam a ze strachu jem luteine. O ile to nie jest ciągły ból to myślę że nie masz powodu do zmartwień. A jak się dziś czujesz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry