reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

To jeszcze jedna sprawa formalna :) wiadomość od naszej administracji bo może akurat któraś z was jest w trakcie budowy/ remontu i się przyda :)
"Hej, hej
na BB jest konkurs, w którym do wygrania jest super rzecz - czyli antysmogowa rama okienna, łatwa w montażu i skuteczna. Cennikowa wartość to koło 500 zł, a zdrowotna dużo wyższa, dlatego jestem w szoku, że mamy niewiele zgłoszeń.

Dlatego poproszę weź udział w konkursie i poproś o wsparcie dziewczyny ze swojego działu. Dla nas każdy Klient jest ważny i chcemy, żeby on się czuł usatysfakcjonowany, użytkowniczki zadowolone, a my żebyśmy mieli możliwość dalszego rozwoju. Mam na to tylko 3 dni. Dacie radę?
Link do: Jak sobie radzisz ze smogiem? Konkurs z FAKRO "
 
reklama
@monia_l trzymam z całych sił kciuki coby małpa nie przyszła!!! A z takich pytań technicznych, czy między zabiegiem a pierwszą @ miałaś jakieś plamienia? Bo mi tak co 2 dni się zdarzają, to chyba pozostałości z etapu oczyszczania?
@kari21 wspaniałe wiadomości :sorry::biggrin2:
 
@Marika92 to mnie pocieszylas oby to bylo to :)
Trzymam kciuki :)

p19u3e3kg7it1ojr.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Dziewczyny slyszalam dzis serduszko! Az sie poplakalam. W zadnej z poprzedniej ciazy tych poronionych 3 nie uslyszalam...
Kari super :) cieszę się że usłyszałaś i na pewno się wzruszyłaś :) gratuluję bijącego serduszka :)

p19u3e3kg7it1ojr.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
@kari21 super wiadomości :)
@DiunaTheCat dziękuję za kciuki :) a jesli chodzi o plamienia to ja mialam tylko 5dni po zabiegu a pozniej az do @ nic . Możliwe ze to będą jeszcze pozostalosci ,niektórzy plamia dłużej.
@Marika92 dziękuję bardzo :)
@ivvonka dzis mam 20dc cylke mam 28dniowe
 
Witam po kilku dniach przerwy :) nie miałam kompletnie czasu przez te kilka dni....
@AgaB33 bardzo bardzo bardzo się cieszę że wszystko dobrze i gratuluję Ci bardzo
@ivvonka kochana, Tobie tak samo :*
@marika cudny brzusio :)
@kari21 super wiadomość!! Miło Cię tu widzieć w takich okolicznościach :) martwiłam się o Ciebie ;)
@DiunaTheCat witaj. Przykro mi że musiałaś przez to przejść... Tu wszystkie wiemy przez co przechodzisz, więc zostań i zawsze służymy wsparciem i rada. Widzę od zaczęłaś robić badania - bardzo dobrze. Czekamy na wyniki. Dawaj znać co i jak :)
A u mnie dziś 1dc :D :D :D tak, ja wiem ze wiele z was nie lubi tego dnia, ale do mnie przyszła w końcu @ i wygląda na normalną.... Choć nie chce zapeszac więc nie będę mówić za wiele... W każdym razie tyle krwi nie było jeszcze ani razu od zabiegu 27.11 więc długo....
 
reklama
@kari21 to cudowne [emoji7] serduszko mowisz [emoji307] niech ronie w sile i ku pokrzepieniu mamy. Dbaj o was [emoji8]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry